Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Leonora Jakupi duet me kėngėtarin Ramadan Krasniqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Leonora Jakupi duet me kėngėtarin Ramadan Krasniqi   24.09.10 22:32

Kėngėtarja Leonora Jakupi ka agjėruar gjatė muajit tė Ramazanit. Me besim shumė tė madh tek Zoti, ajo gjatė muajit tė shenjtė i ka kėrkuar Allahut qė ta pranojė agjėrimin e saj, si dhe t’i falė gabimet qė njeriu bėn gjatė pėrditshmėrisė sė tij.E ndėrsa ky mision ndaj Zotit ka pėrfunduar, ajo ka vendosur t’i rikthehet fuqishėm tregut sė muzikės. Kėtė radhė nuk do tė prezantohet tek publiku e vetme, por nė njė duet me kėngėtarin kosovar, Ramadan Krasniqi. “ Sė shpejti do prezantohem tek publiku me njė “new song” nė bashkėpunim me kėngėtari…..Ramadan Krasniqi. Uroj qė kėnga tė pritet mirė nga publiku”, shprehet pėr redaksinė tonė kėngėtarja kosovare Leonora Jakupi. Game Over


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Leonora Jakupi duet me kėngėtarin Ramadan Krasniqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com