Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Anxhela Martini, krenare me kokėn lart

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Anxhela Martini, krenare me kokėn lart   24.09.10 23:02Anxhela Martini ėshtė vajza shqiptare qė ka kapur majat e modės nė New York. Ajo perfaqesoi Shqiperine ne spektaklin “Miss Universe” dhe tani po shijon sukseset e paraqitjes qe la pershtypje tek publiku.

Karrieren si modele e filloi nė Elite New Model Management, ku iu besuan disa sfilata tė rėndėsishme si kthye imazh i disa prej kompanive mė tė njohura tė modės botėrore, duke firmosur kontrata me kompani tė njohura botėrore, por edhe duke stiluar pėr “Dolce &Gabbana”, “Versace” apo “Gucci''.

Ne nje interviste per Telegrafi.com ajo ka treguar pershtypjet e saj nga evenimenti i madh i 'Miss Universe':

''Ka pasur kaq shumė gjėra dhe kujtime, sa unė kurrė nuk mund t’i harroj. Ishte pėrvoja e jetės sime, unė mėsova shumė nga vajzat tjera dhe kultura e tyre. Por, kam mėsuar aq shumė pėr veten time dhe pėr atė ēka tė ofron jeta''.

Duke komentuar paraqitjet e saj qe cilesohen provokative Anxhela ka thene per Telegrafi:

''Tani unė jam njė vajze shqiptare dhe eci gjithmonė krenare me kokėn lart, mendoj qė kjo gjė tėrheq shumė njerėz dhe nė qoftė se unė provokoj dikė, kjo ėshtė diēka qė unė nuk jam nė dijeni.''

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Anxhela Martini, krenare me kokėn lart   25.09.10 4:26

Kjo po :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Anxhela Martini, krenare me kokėn lart
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog