Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tuna e martuar, por me mendjen te femrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.OrgMesazhTitulli: Tuna e martuar, por me mendjen te femrat   26.09.10 6:11

Tuna e martuar, por me mendjen te femrat

Tuna e martuar, por me mendjen te femrat


Tuna e martuar, por me mendjen te femrat
Kohėt e fundit edhe VIP-at shqiptarė po i pėrshtaten mė sė miri modės sė tė huajve, duke shfaqur hapur prirjet e tyre biseksuale. Ka nga ata qė pranojnė tė dalin nė Tv dhe tė shfaqin hapur homoseksualitetin e tyre, siē bėri Klodi i ‘BB’, ndėrkohė qė tė tjerė zgjedhin tė luajnė me kėtė pjesė, duke lėnė hapur dyshimet nė publik, nėpėrmjet sjelljeve
ambigue, siē prej kohėsh bėn kėngėtarja Rezarta Shkurta, e cila edhe pse e martuar prej dy vitesh, nuk nguron tė dalė vazhdimisht nė publik me skena tė nxehta puthjesh dhe pėrqafimesh me vajza. Mė e fundit ėshtė kėngėtarja Tuna, e cila edhe pse pak muaj mė parė kurorėzoi dashurinė e saj nė martesė, sėrish e ka tė vėshtirė t’i rezistojė shikimeve dhe provokimeve tė vazhdueshme me persona tė tė njėjtit seks. Kėtė qė sapo thamė e vėrtetojnė mė sė miri edhe fotot e mėsipėrme, ku nė ēdo rast duken qartė shikimet sensuale, gati-gati erotike qė ajo shfaq pėrball ēdo vajze qė ka pėrpara. Madje nuk ajo nuk ka nguruar tė realizojė edhe njė set fotografik, ku Tuna shfaqet nė poza intime me njė tjetėr vajzė, duke ngjallur kėshtu mjaft dyshim pėr prirjet e saj biseksuale. (Bluetooth)
Publikuar mė 26/09/10

Kategori: Show Biz

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Tuna e martuar, por me mendjen te femrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com