Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tekste kengesh boterore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Tekste kengesh boterore   28.09.10 19:42

Ne kete teme do postojme tekste kengesh boterore!


METALLICA - NOTHING ELSE MATTERS


So close, no matter how far

Couldn't be much more from the heart

Forever trusting who we are

and nothing else mattersNever opened myself this way

Life is ours, we live it our way

All these words I don't just say

and nothing else matters


Trust I seek and I find in you

Every day for us something new

Open mind for a different view

and nothing else mattersnever cared for what they do

never cared for what they know

but I know


So close, no matter how far

Couldn't be much more from the heart

Forever trusting who we are

and nothing else matters


never cared for what they do


never cared for what they know

but I know


Never opened myself this way

Life is ours, we live it our way

All these words I don't just say


Trust I seek and I find in you

Every day for us, something new

Open mind for a different view


and nothing else matters


never cared for what they say

never cared for games they play

never cared for what they do

never cared for what they know

and I know


So close, no matter how far

Couldn't be much more from the heart


Forever trusting who we are

No, nothing else matters

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Tekste kengesh boterore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Multimedia :: Muzika shqiptare dhe e huaj :: Tekste kengesh te huaja-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog