Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Elita 5 - E urrej shiun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Elita 5 - E urrej shiun   28.09.10 20:04

Elita 5 - E urrej shiun


Elita 5 - E urrej shiun


Ne kitare teli i keputur

Ndali kengen me te bukur

Por s'e ndali

Shiun ne kete qytetKu je buza e paputhur

Dashuria ime e humbur


N'mes te rruges

Une po lagem vet.I harruar si nje leter e djegur

Ne kete rruge

pa adrese kam mbetur


E urrej shiun kur bie

Se nje here ma fiku


Nje zjarr,

Nje zjarr dashurie


I urrej lotet e mij

Vetem se i ngjajne shiut

Qe me ndau nga tiDashuria qe ish dikur

Mbet kornize pa pikture


Qe askund nuk e shoh ne mur

I harruarE urrej shiun kur bie

Se nje here ma fiku

Nje zjarr,

Nje zjarr dashurie.Ti ndoshta ishe nje rrufe


Qe erdhe shpejte

Dhe ku shkove nuk e dita

As se dij

Por kengen dhe shpresen

I le te treten

Neper shi.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Elita 5 - E urrej shiun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Multimedia :: Muzika shqiptare dhe e huaj :: Tekste kengesh shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs