Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   28.09.10 20:34

Ju Ftojme Per Kafe Ne ForumiVirtual.Net
Albanian Forums ™ - Discussions.

Sot bie shi dhe askush nuk qenka ne forum. Ftoj te gjithe forumistat te vijne e te pijne kafe turke, apo exspresso, cappuchino, machiato, apo cfare te doni!


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,


Edituar pėr herė tė fundit nga YouGoDe nė 14.02.11 21:18, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   28.09.10 22:32

Po te qeras me nje cope Byrek elenita


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   29.09.10 3:20

oooo thnx po nuk e dua kshu merzit
du red bull
o kamarjer lujjjjjjjjjjj pra

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   01.10.10 2:57

kush po na bon i kafe amon

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   05.10.10 5:11

kam 5 dit un qe po pres per ate red bullin :@

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Jam ArberNumri i postimeve : 2
Registration date : 22/11/2010

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   22.11.10 11:06

elenita shkruajti:
kam 5 dit un qe po pres per ate red bullin :@
thuj te me sjellin dhe mua nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   24.12.10 14:19

un kam 5 mjuj tu prit per red bullin tim e akoma sme ka ardh gje...imagjino te porosis dhe nje per ty kur vjen....

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   15.01.11 5:31

Nje Red Bull Per zemrenTime Nga une..Merre Bukuroshe buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   15.01.11 10:55

ahhhhh kshu po thnx vellacko!!! papapap sa me ka shiju...tani me duhet se sben nje cigare...kush ka nje cigare per mua buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Kristine Elezaj
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 12/01/2011
Age : 25
Location : New York

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   16.01.11 5:51


edoni keshtu apo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.CeleBritete.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   16.01.11 7:59

thenx kristine, po mar malboren ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   14.02.11 21:22

Nje Pije Cocktails per elenita se edi qe ka bere pporosine dhe nuk e ka sherbyer njeri po me mire vone se sa kurre Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Aleksi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 3
Registration date : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   06.06.11 2:44

un i turke dua me 1 god raki buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   06.06.11 12:29

Nje kafe turke per Aleksi te befte mire Smile


Urdheroni dhe raki rrushi me bakllava Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju Ftojme Per Kafe Ne Al-Forums.Com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog