Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit   29.09.10 21:45

Ne fakt gjithmonė shquhet pėr look-un dhe imazhin e saj shumė seksi dhe joshės. Nuk gabon kurrė nė veshje dhe gėzon gjithmonė admirimin e tė gjithėve. Por ja qė pėr Dafinėn qėllon qė tė ketė edhe ndonjė stonim tė vogėl.

Klicken für Bild in voller Größe


Ky fustan qė shihni nė foto, ėshtė njė ndėr tė preferuarit e Dafinės dhe edhe pse i rri pak i ngushtė tek pjesa e gjoksit, pėrsėri kėngėtarja nuk e ka patur problem ta veshė, madje edhe tė pozojė.Nė kėtė mėnyre format trupore duken edhe me seksi ndėrkohe qė Dafina ėshtė shumė e gatshme tė qendrojė aq kohė sa i duhet fotografit pėr tė pozuar. Balkanweb


Klicken für Bild in voller Größe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit   02.10.10 4:12

iiiiiiiii e ca i pelqen kei fustani kjo???

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit   02.10.10 5:25

Bukuria trupit noshta Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fustani jo i pėrshtatshėm i Dafina Zeqirit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog