Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Edona Llalloshi, pas 4 vitesh divorc fejohet pėrsėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Edona Llalloshi, pas 4 vitesh divorc fejohet pėrsėri   02.10.10 6:28

Eshtė njė kėngėtare shumė e pėlqyer nė Kosovė por edhe nė Shqipėri. Ajo ēdo vit gjatė sezonit veror performon “live” nė njė nga lokalet nė Durrės, e shoqėruar gjithmonė nga i ati Rahmani, tė cilin e ka edhe menaxher.


Edona para disa viteve ka qenė e martuar me njė biznesmen kosovar i cili jetonte dhe punonte nė Zvicėr. Lajmi pėr martesėn e saj atė kohė ishte pėrcjellė nga tė gjitha mediat kosovare, pasi kėngėtarja pati realizuar njė dasėm glamuroze e pėrcjellė me kamera dhe e trasmetuar drejtpėrdrejtė edhe nė disa televizione nė Prishtinė. Por, njė vit mė vonė erdhi dhe lajmi pėr ndarjen nga biznesmeni, pasi kjo martesė ishte njė dėshtim pėr kėngėtaren, derisa kishte pasur mosmarveshje nė ēift dhe e gjitha pėrfundoi nė divorc.
“Kam kalur 12 muaj qė as armikut nuk do ia dėshiroja”, ka theksuar atė kohė kėngėtarja nė prononcim pėr mediat. Qė nga ajo kohė Edona nuk ėshtė prononcuar asnjėherė pėr shkaqet qė dėrguan kėngėtaren drejt divorcit, por ka theksuar se ka qenė njė nga gabimet mė tė mėdha qė ka bėrė ajo nė jetė. Aktiviteti i saj nuk ndaloi aspak, pasi ajo pėrkushtohet mė shumė nė muzikė duke realizuar disa albume muzikore dhe duke performuar nėpėr koncerte e mbrėmje tė ndryshme. Kanė kaluar katėr vite qė nga dėshtimi nė martesėn e parė dhe ja ku vijnė lajme pozitive pėr jetėn private tė Edona Llalloshit. Kėngėtarja pėrsėri ėshtė fejuar dhe ka gjetur njeriun e zemrės me tė cilin pritet dhe tė kurorėzojė lidhjen e saj. Nuk dihen akoma detaje se si janė njohur Edona dhe i zgjedhuri i saj por nė javėt nė vazhdim do t’u japim mė shumė informacion. Gjithashtu nė njė intervistė pėr mediat nė Kosovė, Edona ka treguar pėr karrierėn e saj si kėngėtare, si dhe vilėn e re qė ajo ka blerė nė njė qytezė tė re qė ėshtė ndėrtuar nė Prishtinė. Duket pra se jeta e saj po arrin tashmė perfeksionin. Dhe ne ia urojmė me gjithė zemėr! PanoramaPlus


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Edona Llalloshi, pas 4 vitesh divorc fejohet pėrsėri   02.10.10 8:11

Hjat per hajer dhe ksaj mer

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Edona Llalloshi, pas 4 vitesh divorc fejohet pėrsėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog