Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal    02.10.10 20:07Ka ndodhur ditėn e mėrkurė pasdite, nė njė prej lokaleve mė tė frekuentuara tė zonės sė ish-Bllokut, sherri midis kėngėtares Rezarta Shkurta dhe kompozitorit Florian Mumajesi. Tė dy personazhet kanė qenė nė lokal me grupe tė ndryshėm miqsh. Flori ka qenė sė bashku me Getoarin, me tė cilin ka njė miqėsi tė vjetėr. Por edhe Rezarta ka mjaft miqėsi me Getoarin dhe nga tė pranishmit aty, mendohet se pikėrisht kjo ka qenė edhe arsyeja pėrse ka nisur debati. Rezi, e cila ka pėrshėndetur Getoarin me mjaft pėrzemėrsi, nuk ka bėrė tė njėjtėn gjė edhe me Florin. Nė fakt, midis tė dyve dihet tashmė qė ka njė marrėdhėnie tė tensionuar prej shumė kohėsh, qė nė periudhėn kur Rezarta ishte pjesė e produksioneve tė Florit, sė bashku me Orinda Hutėn, Elvana Gjatėn dhe Julkėn. Por, ajo duke mos qenė e kėnaqur me kushtet e punės tė vendosura nga Flori, vendosi tė tėrhiqej, gjė qė Florit nuk i pėlqeu. Pikėrisht kėtu e ka zanafillėn gjithė hatėrmbetja midis tė dyve, e cila u duk qartė edhe tė mėrkurėn nė mbrėmje. (Bluetooth)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal    02.10.10 22:04

loooooooool pse nuk me thirren pak mua keto re eee??? te kisha par pak sherr se me ka mar malli :P
yyyyyyyy sa i bukur qe esht ky mi none me te heq trunin!!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal    02.10.10 23:54

kur e bon ket sherr mer ti kisha dhon i cop heker :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal    

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rezarta Shkurta dhe Flori, sherr nė lokal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog