Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Oni Pustina
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 158
Registration date : 23/07/2009
Age : 38
Location : Tirane, Albania

MesazhTitulli: Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook   03.10.10 20:56

Kėngėtarja seksi Bleona Qerreti sapo ka postuar disa foto tė reja nė faqen e saj nė Facebook, komentet kanė vėrshuar drejt saj, ku mė sė shumti i referoheshin pikėrisht komplimenteve pėr gjoksin e bukur.

Zmadho fotografinė
Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook
Kėngėtarja seksi Bleona Qerreti sapo ka postuar disa foto tė reja nė faqen e saj nė Facebook, komentet kanė vėrshuar drejt saj, ku mė sė shumti i referoheshin pikėrisht komplimenteve pėr gjoksin e bukur. Kėtė mund ta vėrtetoni edhe nė foto.
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Zmadho fotografinė
Bleona Qereti
Bleona Qereti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook   04.10.10 5:12

ska tregu naj gjo kushedi mer dynjoja ka dal pa breke Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook   05.10.10 11:01

yyyyyyy sa e mir qe eshte!!
po i gjo nuk mar vesht un...si eshte e mundur qe sa her bojn foto keta njerz dhe ne dush jan te lyera e te zhgryera per mos me harru floket qe i kan perfekt fare eeee??? si eshte e mundur kjo gjo???

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bleona Qereti, zhvishet nė Facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog