Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aurela: Vetėm njė minutė pėr tė menduar rreth Marselit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Aurela: Vetėm njė minutė pėr tė menduar rreth Marselit   16.10.10 22:30


Kengetarja e njohur shqiptare, Aurela Gaēe, e cila bashke me Dr.Flori dhe talentin e ri, Marselin, realizuan ate qe te gjithe e quajne hit absolut i veres 2010, ka treguar se nuk e ka ditur se a do jete kenga sukses, pasi nuk mund tė dihet reagimi i publikut.

''Pėr mua ka qenė dalje ndryshe, njė ardhje ndryshe nė publik, pa ditur se a do tė pėlqehej apo jo, pasi nuk mund tė dish reagimin e publikut. Di tė them qė kam guxuar tė vij ndryshe dhe do tė vazhdoj tė guxoj , me njė kusht, tė gjitha paraqitjet nė publik do tė jenė vetėm nė ato gjėra qė unė besoj'', ka treguar Aurela ne nje rrrefim ekskluziv per Zhurnal.

Me tej kengetarja ka treguar se si e ka vendosur te bashkepunoje me Marselin, qe sapo ka bere 16 vjet, ne kengen e sukseshem me titull ''Origjinale'':

''Kur dėgjova zėrin e Marselit, mė mori vetėm njė minutė kohė pėr tė marrė vendimin pėr ta pasur pjesė tė rėndėsishme tė kėngės. Marseli ishte i panjohur dhe me njė talent tė dukshem. Ai mu duk talent dhe nuk u mendova gjatė tė merrja vendim".

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Aurela: Vetėm njė minutė pėr tė menduar rreth Marselit   17.10.10 10:13

Konge e lezetshem kjo e ktyre 3

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Aurela: Vetėm njė minutė pėr tė menduar rreth Marselit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com