Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana Radi nė garė me Ēiljetėn! Kush do tė shesė mė shumė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Rozana Radi nė garė me Ēiljetėn! Kush do tė shesė mė shumė?    16.10.10 22:35

Rozana Radi nė garė me Ēiljetėn! Kush do tė shesė mė shumė?

Kėngėtarja e suksesshme Rozana Radi zgjidhet imazh i njė kompanie tė njohur birre nė vend. Mė e hijshme se kurrė, me gjoksin tejet provokues tashmė, Rozana vjen pėr t’i provokuar tė gjithė. Pėrzgjedhja e saj mes shumė femrave tė bukura e tė njohura gjithashtu, duket se i ka kushtuar pak si shumė kompanisė. Rozana bėhet tashmė kėngėtarja e dytė qė pėrdoret si imazh i njė birre. Mė parė e ka provuar kolegia e saj, Ēiljeta Xhilaga, e cila dhe vijon tė jetė imazh i njė birre. Secila prej kompanive do tė dalė mė e fituar, kėtė do tė na duhet shiko-jmė nė fund tė vitit, kur tė bėhen dhe bilancet e shitjeve. (Bluetooth)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Rozana Radi nė garė me Ēiljetėn! Kush do tė shesė mė shumė?    17.10.10 10:12

une them qe ciljeta do fitoje ka me dAL pa breke buzqesh :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Rozana Radi nė garė me Ēiljetėn! Kush do tė shesė mė shumė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs