Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik   30.10.10 22:50

Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanikNjė javė mė parė, nė skenėn e tė “Dielės shqiptare” kėrceu “Valsin e tradhtisė” e veshur si nuse, nė duet me kėngėtarin e mrekullueshėm kosovar, Ramadan Krasniqi.  E ndėrsa nė kėngė ajo interpretonte njė vuajtje dashurie, paēka se shkėlqente me veshje nuseje, nė tė vėrtetė, Rozanėn, tjetėr kėrcim e priste nė darkė. Ai do tė ishte kėrcimi i dashurisė, jo i tradhtisė. Pasi mori tė gjitha duartrokitjet e publikut pėr njė kėngė shumė tė bukur tė kompozuar nga Adrian Hila, Rozana kishte planifikuar tė dilte nė lokalet e natės sė Tiranės me njė djalė qė nuk ka shumė kohė qė e frekuenton. Sipas miqve tė saj, ai ėshtė nė tė njėjtėn moshė me Rozin, 31 vjeē dhe ėshtė i huaj, mė saktė nga Anglia. Duke punuar si sipėrmarrės, impenjimet e biznesit e kanė sjellė edhe nė Tiranė ku nė njė ambient miqsh tė pėrbashkėt ėshtė njohur me Rozanėn. Ai e ka pėlqyer menjėherė vajzėn bjonde, tė cilės i ka kėrkuar qė tė dilnin edhe herė tė tjera sė bashku qė tė njiheshin mė mirė. Rozi, e cila njihet pėr shije disi tė vėshtira, qė nuk e ka tė lehtė tė vendosė pėr partnerin e saj, duket se kėsaj here ėshtė “dorėzuar”. Djali qė kishte pėrballė e goditi me xhentilesėn dhe elegancėn e tij prej britaniku tė sofistikuar. Kėshtu ata kanė dalė disa herė duke u kujdesur qė kjo lidhje, e cila ishte vetėm nė fillimet e saj, tė mos mediatizohet. Rozi ėshtė shprehur nė media qė paparacėt e kanė kapur shpesh me djem tė ndryshėm, tė cilėt mė pas janė komentuar si tė dashur tė saj, por e vėrteta ėshtė se ajo ka qenė shumė e kujdeshme qė tė mos shfaqė nė publik  atė tė vėrtetin me tė cilin frekuentohej. Por kėsaj radhe nuk ka mundur tė na shpėtojė dhe mbi tė gjitha nuk mund tė thotė se djali i gjatė me tė cilin e kapi paparaci ynė ,ėshtė thjesht njė shok. Kjo pasi fotot flasin qartė, ata po kėrcejnė dhe po puthen nė buzė. Madje njė mikja e ngushtė e saj, tė cilės ia treguam paraprakisht fotot pėr tė mėsuar mė shumė mbi identitetin e djalit, u ēudit kur pa puthjet e tyre duke deklaruar e sigurtė se kjo ėshtė puthja e tyre e parė, pasi gjatė gjithė kohės kanė preferuar qė tė njihen mirė pa u pėrfshirė emocionalisht e mbi tė gjitha Rozi betohej se nuk do t’ia lejonte vetes tė binte nė dashuri me tė pa e njohur akoma si duhet.Por mesa duket ndjenja ka qenė mė e fortė se planet e saj racionale dhe ja ku i shohim tė dorėzuar nė krahėt e njėri-tjetrit. Tani na mbetet tė marrim konfirmimin nga kėngėtarja nėse kjo ėshtė zgjedhja e saj e zemrės dhe ēfarė do tė ndodhė mė pas. Ndėrkohė ne po shijojmė “Valsin e tradhtisė”, njė kėngė shumė e bukur me tė cilėn Rozi ka suprizuar fansat e saj, duke i uruar qė njė vals tė tillė tė mos e kėrcejė asnjeherė nė jetėn e saj reale, aq mė pak me britanikun elegant. Panorama


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik   31.10.10 5:01

do ket naj kokerr leku ai se nuk ka mundesi Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs