Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Lorena, shqiptarja e fotove nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Lorena, shqiptarja e fotove nudo   30.10.10 22:54Lorena Ēika, mund tė quhet “miss trishtimi”, sepse katėrhequrvėmendjen e fotografėve tė njohur nė Itali, si Franco FontavaapoAdolfo Tavilla nė sajė tė portretit tė egėr, e qė buzėqeshjen nukedhuron lehtė.

I ka hyrė modės qė 14 vjeēe pėr kompani dhe marka tė ndryshme nė Itali, dhe tani ėshtė nė pritje tė ofertave tė mėdha.
Ndoshtakamqenė me fat, qė fotografėt kanė qenė tė aftė tė nxjerrin anėt e miamėtė mira tė karakterit tim, edhe kur bėhet fjalė pėr topless”, katheneLorena per Panorama Plus.

Po si e shikon ajo pozimin nudo?“Artii nudos nuk ka lindur sot, ėshtė i vjetėr sa e gjithė bota dhe imiklontė gjithė sepse ėshtė i bukur”, thotė Lorena.

Historia esaj pėrtė hyrė nė fushėn e modės ishte aq spontane sa ndėrsashoqėronte shoqen,nė njė kast pėr modele, zgjedhin pikėrisht Lorenėndhe jo shoqen.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Lorena, shqiptarja e fotove nudo   31.10.10 5:04

jena ne europe mi perndaj Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
bardh dema

avatar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 26/07/2010
Age : 31

MesazhTitulli: Re: Lorena, shqiptarja e fotove nudo   14.11.10 8:23

po pa kto ne sdo hyjm ne europ...vizat dolen....?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lorena, shqiptarja e fotove nudo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lorena, shqiptarja e fotove nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog