Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vidhen Greta dhe Eni Koci nė ‘Facebook’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Vidhen Greta dhe Eni Koci nė ‘Facebook’   01.11.10 4:46

Dy motrat e suksesshme tė muzikės shqiptare, Greta dhe Eni Koēi kanė rėnė sė fundmi pre e ‘hackerave’ tė internetit. Qė nė fillim tė javės qė po lėmė pas, faqet e dy motrave nė ‘facebook.com’ kanė rėnė nė duart e ‘hajdutėve’ tė internetit, tė cilėt i kanė keqpėrdorur profilet e dy vajzave bukuroshe.Me qėllim prishjen e imazhit tė admirueshėm qė kanė krijuar nė sytė e publikut Greta dhe Eni, administruesit aktualė tė faqeve kanė filluar tė trillojnė shpifje nė lidhje me aktivitetin artistik tė gjithsecilės. Kėshtu, ata kanė paralajmėruar koncerte tė pavėrteta tė tė dyja motrave, duke krijuar shumė dyshime nė sytė e fansave. Gjithēka ėshtė kuptuar porsa fjalori i pėrdorur nga mirėmbajtėsit aktualė ka filluar tė degjenerojė. Publiku i gjerė qė i njeh dhe i adhuron dy motrat kėngėtare, e ka nuhatur praninė e njė pirati nė faqet e tyre, e menjėherė pas kėsaj kanė njoftuar edhe anėtarėt e tjerė pėr kėtė anomali.Aktualisht, faqet e vjedhura janė ēaktivizuar dhe pėr motrat Koēi janė hapur dy faqe tė reja. Tė dyja motrat u kanė kėrkuar ndjesė fansave pėrmes njė statusi nė faqet e reja tė fansave…”Pėrshėndetje tė gjithėve. Ju kėrkoj ndjesė pėr publikimet nė faqen time zyrtare tė mėparshme, e cila u “hack-ua” dhe do deaktivohet sė shpejti… Tashmė kjo ėshtė faqja ime zyrtare, e cila do t’ju informojė pėr tė gjitha aktivitetet e mia artistike dhe do jetė mundėsia ime mė e mirė pėr tė komunikuar me ju. Ju uroj gjithė tė mirat dhe ju falenderoj pėr gjithė mbėshtetjen. Eni”. Ky ėshtė status qė ka zėnė vend nė faqet e tė dyja motrave nė ‘facebook.com’. Greta dhe Eni Koēi erdhėn kėtė vit si konkurrente nė festivalin “Kėnga Magjike”, nga ku pritet tė rrėmbejnė dhe ndonjė nga ēmimet e rėndėsishme. Nga komentet e fansave nė portale tė ndryshme nė internet, Greta duket tė jetė pretendentja kryesore pėr ēmimin e madh tė festivalit… Bluetooth


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Vidhen Greta dhe Eni Koci nė ‘Facebook’   01.11.10 6:28

LOl kujdes re mos na hackojn dhe ne ktej Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Vidhen Greta dhe Eni Koci nė ‘Facebook’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog