Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Hueyda, e dashuruar me kirurgun italian Bruno

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Hueyda, e dashuruar me kirurgun italian Bruno   04.11.10 5:14

Mė nė fund Hueyda El Saied, artistja e njohur ka gjetur paqe me veten, pse jo, sipas thashethemeve qė qarkullojnė nė botėn e ambienteve gossip nė Tiranė, thuhet se ėshtė marrėzisht e dashuruar.Dhe fatlumi, sėrish ėshtė njė i huaj (siē duket Hueyda nuk preferon shqiptarė). Ai quhet Bruno,ėshtė italian, dhe ėshtė mjek nė kirurgjinė plastike. Lidhja e tyre ėshtė vendosur nė Shqipėri, kur mjeku italian, vinte nė Tiranė, pikėrisht pėr tė dhėnė mėsim tek Universiteti Zonja e Kėshillit tė Mirė. Por Bruno pati fat, njė artiste si Hueyda, shumė vetė e kėrkonin, e pak arritėn ta shtinin nė dorė.Ēifti i ri shfaqet pėr herė tė parė nė dasmėn e tė dielės sė kėsaj jave tė Valbona Ēobės, pikėrisht nė hotel Rogner.Dy tė rinjtė kanė hyrė nė dasmė, tė kapur dorė pėr dore, ndėrkaq, qė gjatė gjithė kohės kanė qėndruar nė tė njėjtėn tryezė dhe janė ndjerė tė kėnaqur. Bluetooth


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Hueyda, e dashuruar me kirurgun italian Bruno
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog