Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Nadia e Berluskonit: "Marijuanė, seks dhe para"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Nadia e Berluskonit: "Marijuanė, seks dhe para"   08.11.10 22:39

Silvio mė dha 10 mijė euro pėr dy herė qėshkuam bashkė. Paratė m’i jepte vetė Kryeministri tė futura nė zarf. Mėblinte edhe bizhuteri. Pinim marijuanė dhe dėfreheshim nė pishinė kukryenim edhe marrėdhėniet seksuale”.
Zmadho fotografinė


Herėn e tretė qė u takuam, Kryeministri vendosi tė shuajė njėkuriozitet tė tijin: “Po ju me se merreni nė jetė?”, e kishte pyeturSilvio Berluskoni, Nadia Makrģn. Ajo, vajza 27-vjeēare, brune dhe meflokė tė gjata i ishte pėrgjigjur e vėnė paksa nė siklet: “Po si kėshtuKryeministėr...Unė jam njė vajzė shoqėruese”. “Ah jo, kėtė nuk duhet takishit thėnė ok?”.

Njė takim pėr t’u njohur, dy tė tjerė, nė qendėr tė sė cilit ishinmarrėdhėniet seksuale me pagesė: pėr “shėrbimet” e saj me kreun eqeverisė vajza e re me origjinė nga Rexhio Emilia tregon se ėshtėshpėrblyer me njė shumė prej 10 mijė eurosh. “Nė dy raste kam pasurraporte seksuale me Kryeministrin dhe pėr ēdo herė Berluskoni mė dha 5mijė euro. Pastaj bizhuteri “Swarovski”. Herėn e dytė qė u takuanparatė m’i dha personalisht Kryeministri. I kishte futur brenda njėzarfi. Ajo festė u bė nė Sardenjė dhe ne tė ftuarit, pimė tė gjithėmarijuanė”, tregon vajza.

“Bota” e Nadias dhe ajo e “Kavalierit”, sipas asaj qė ajo ka rrėfyer nėProkurorinė e Palermos, u “takuan” pėr herė tė parė nė pranverėn evitit 2009, pėr tė vazhduar mė pas edhe nė fillim tė kėtij viti. “NėMilano, pastaj nė njė vilė qė nuk di tė them nėse ishte nė Arkore aponė Makerio. Pastaj nė Sardenjė, mė duket nė vilėn ‘Ēertoza’”. Nadia,njė pėrdoruese e rregullt e kokainės, tregoi nė rrėfimet e sajpasaktėsi dhe kujtime shpesh tė mjegullta. Megjithatė, ato ēfarė katreguar janė vėrtet tronditėse. “Ai thoshte, le tė vijė tjetra dhendonjėherė mblidheshim tė gjitha bashkė nė pishinėn me hidromasazh kukryenim raportet seksuale”.

Nadia, qė 27 vjeē i mbushi nė 7 prill, ishte e sigurt se shumė shpejtdo tė arrinte ėndrrėn e saj: tė futej nė “Grande Fratello”. Gjykatėsvetė Palermos u ka treguar se: “Gjithēka ndodhi pėr Pashkėt e 2009, nėSardenjė dhe nė prill tė vitit 2010 nė Arkore”. Nadia, njė ish-kubiste,modele nė Milano dhe ish-ortake e njė bari nė rrugėn “Xhovani XXIII” nėRexhio Emilia tregon se jeta e saj ndryshoi thuajse rastėsisht: “E kamnjohur Lele Mora-n nėpėrmjet njė farė Federiko qė e kam takuarrastėsisht nė rrugė. Ai merrej me sigurinė e tij”. Kėshtu sa hap embyll sytė vajza u gjend nė botėn e bukur tė festave milaneze. “Kampunuar edhe pėr Moran”, ka treguar ajo.

Takimi i parė

“Herėn e parė qė shkova nė Arkore, ndalova mė parė nė shtėpinė e LeleMoras, nė Milano nė rrugėn “Monza”, ku kishte edhe vajza tė tjera. Prejandej shkuam nė studion e gazetarit dhe drejtorit tė TG4, Emilio Feden.Ishte pikėrisht ai qė bėnte njė farė pėrzgjedhjeje: na pyeste pėr emrindhe se ēfarė bėnim. Pastaj shkuam tė shtata nė vilėn e Presidentit menjė makinė private”. Atė natė ishte njė festė e madhe nė shtėpinė eBerluskonit. “Kishte njerėz tė famshėm, kėngėtarė, sipėrmarrės,avokatė, noterė. Pastaj kur tė ftuarit largoheshin, mbeteshim vetėm neqė alternoheshim me Kryeministrin”. Atė herė nuk ndodhi asgjė mesNadias dhe Silvio Berluskonit. “Herėn e parė qė u takuam nuk patėnmarrėdhėnie seksuale. Megjithatė, mora si dhurata disa bizhuteri tėvogla Swarovski”.

Nė vilėn “Ēertoza”

Atė natė, nė Milano, Kryeministri e ftoi mikeshėn e tij tė re nėSardenjė. “Ishte nė kohėn e festės sė Pashkėve vitin e kaluar. Nė vilėne tij nė Sardenjė ishin 25 vajza qė i ishin vendosur nga dy pėr dhomėku kishte marijuanė qė sillej me avionin privat tė Berluskonit pėrsecilėn prej tyre”. “Kam parė edhe tė ftuar tė tjerė qė tė pininmarijuanė, kurse Berluskonin jo”, ka treguar.

Sėrish nė Milano

“Rreth gjatė muaj mė parė, ndodhi njė tjetėr takim. Njė takim i tillė umundėsua nga kryetari i Bashkisė sė Parmės. Unė kur kam nevojė pėr parashkoj nė Parma: aty ėshtė njė hotel i bukur afėr stacionit dhe njė ditėisha ulur nė bar. Aty takova dy burra, kryetarin e Bashkisė sė Parmėsdhe sekretarin e tij. Ky i fundit mė tha se isha me fat, pasi burri qėishte me tė ishte kryetari i bashkisė. Mė vonė, shkuam nė njė vilė dheatje kryem marrėdhėnie seksuale. Mora 500 euro”. Por Nadia Makri,pretendonte mė shumė: “I kėrkova kryetarit tė bashkisė nėse mund tė mėvinte nė kontakt me Berluskonin dhe ai mė tha se pas disa ditėshKryeministri do tė ishte nė Parma. Pas disa ditėsh, Berluskoni mėtelefonoi dhe vendosėm tė takoheshim nė Arkore”. Ai ishte takimi ifundit.

Takimi me Brunetėn

Nė fillim tė kėsaj historie, Nadia Makri tregoi se ka hyrė nė botėn eshndritshme tė politikės italiane vetėm pėr nevojat e saj. Duhej tėzgjidhte njė problem pėr kujdestarinė e fėmijės. “Mikesha ime, PerlaGenovesi, mė bėri qė tė njihja njė avokat tė famshėm nė Romė pėrmesRenato Brunetės”, tregon ajo. Ishte viti 2006. “Unė me Perlėn shkuam nėstudion e Brunetės. Nė mbrėmje shkova bashkė me Brunetėn tek avokatiTaormina dhe i dorėzova gjithė dokumentacionin e nevojshėm. Ditėntjetėr shkova nė shtėpinė e Brunetės. Pėr raportin seksual qė patėm mėdhuroi veshje, bizhuteri dhe 300 euro. Unė dėshiroja tė vazhdoja mė tejatė lidhje pėr tė fituar ca para mė tepėr, por kjo nuk zgjati shumė”.Nė fund, Nadia mbeti e vetme me problemin e pazgjidhur. “AvokatiTaormina nuk u paraqit fare nė seancėn gjyqėsore dhe as nuk mė ktheudokumentacionin qė i kisha lėnė”. “Ato janė deklarata qė vetėm njėnjeri i ēmendur mund t’i bėjė. Atė person e njoha katėr vjet mė parė nėnjė takim.

E pėrlotur mė tregoi pėr vėshtirėsitė e saj personale”, replikoiministri Bruneta. Nga ana e tjetėr edhe Emilio Fede ėshtė mbrojtur dukedeklaruar “Nuk ka dėgjuar kurrė pėr kėtė vajzė me emrin Nadia Makri.Tani po bėhet njė lojė e rrezikshme. Kushdo qė do tė bėjė reklamė, mundtė pėrmendė emrin tim. Dua t’u jap njė kėshillė gjykatėsve: njerėz tėtillė duhet tė pėrfundojnė nė burg, ose mė mirė nė ēmendinė. Unė nuk ikam prezantuar kurrė Berluskonit asnjė vajzė: as gratis dhe as mepara”.

Edhe kryetari Bashkisė sė Parmės ka hedhur poshtė akuzat se ka fjeturme tė nė kėmbim tė parave. “E kam takuar atė vajzė nė hotel, afėr njėstacioni, - ka deklaruar ai duke pėrsėritur fjalėt e Makrit, - por nukkam shkuar me tė nė shtrat”. Ndėrkaq, edhe mikesha e Nadias, PerlaGenovesi, ka deklaruar se “nuk ka qenė asnjėherė nė ndonjė festė tėorganizuar nga Kryeministri. Por, mikeshat e mia mė kanė thėnė se nėato ambiente konsumohej drogė”.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Nadia e Berluskonit: "Marijuanė, seks dhe para"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog