Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Edita Abdiu fiton shoun “X Factor”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Edita Abdiu fiton shoun “X Factor”   10.11.10 5:37

Kohėve tė fundit shqiptarėt nuk kanė tė ndalur duke shkėlqyer nė emisionet e famshme botėrore tė zbulimit tė talenteve sikur ai “X Factor”. Edita Abdiu (Abdieski), 25-vjeēare, e cila lindur nė Bern tė Zvicrės dhe jeton nė Köln tė Gjermanisė, tė martėn nė mbrėmje u kurorėzua me ēmimin e parė tė shout “X Factor” nė Gjermani, duke u cilėsuar si njė kėngėtare shumė e mirė nga juria gjermane.
Edita, e cila ėshtė njė pėrzierje e prindėrve nga Maqedonia dhe Mali i zi, kishte kėnduar kėngėn ‘’I've Come To Life’’, me ē’rast arrit ta ngrit publikun nė kėmbė nė pėrkrahje tė saj.
“X Factor”, ėshtė njė shou televiziv i cili rrjedhė nga Britania e Madhe. Ky shou karakterizohet me konkurrencė nė tė kėnduar, gjersa sot ai organizohet nė shumė vende tė botės. /Telegrafi/

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Edita Abdiu fiton shoun “X Factor”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog