Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Hit i ri nė nėntor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Hit i ri nė nėntor   10.11.10 6:01


Elvana Gjata aktualisht ėshtė nje nga kėngėtaret mė te popullarizuara nė tė gjitha trevat shqiptare. Pėrkundėr konkurrencės qė ekziston nė tregun muzikor, ajo vazhdon tė mbetet dominuese dhe e veēantė, qoftė nė bashkėpunimet tė cilat i sjellė kohė pas kohe, por edhe nė realizimet solo.

Ne nje interviste per Zhurnal, Elvana ka folur per rrugetimin esaj, deri ketu ku eshte sot:

''Nuk ka qenė e thjeshtė. Mė ėshtė dashur shumė punė, por pasioni pėr muzikėn ėshtė i pashtershėm dhe burim energjie pėr mua. Gjithashtu edhe fakti qė une pata dhe pėrkrahjen e madhe tė publikut tė Kosovės ka qenė shumė e rėndėsishme pėr mua''.

Elvana ka shprehur mirenjohjen e saj per ndihmen qe i ka dhene Florian Mumajesi:

''Une fillova me “Ethet e sė premtes” dhe mė pas u njoha me Florin. Sukseset e mia mbajnė dhe firmėn e tij.''

Ndersa, per projektet e saj te ardhshme, Elvana ka thene per Zhurnal :

''Po punoj pėr albumin e dytė edhe pėr njė hit tė ri, i cili do vij tani nė nėntor.''

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Hit i ri nė nėntor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog