Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tendenca e re e Zanfina Ismajlit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Tendenca e re e Zanfina Ismajlit    10.11.10 6:04

Tendenca e re e Zanfina Ismajlit

Shumė njerėzve mund t’i tingėllojnė tė ngjashme kėto tendenca tė reja tė modelimit tė flokėve pėr Zanfina Ismajlin pasi njė gjė tė tillė duket sikur e kanė parė edhe tek kėngėtarja Rona Nishliu, por Zanfina mendon se e ka njė ekskluzivitet tė vetin dhe kėshtu dėshiron qė tė mbetet. Ja tek e shohim Zanfina Ismajlin nė kėto foto me mikeshėn e saj Dafina Zaqiri, ku tė gjithė pjesėn e zgjatur tė flokėve e ka pėrqėndruar nė njė topuz gjigand sipėr flokėve, ndėrsa pjesa e flokėve shumė tė shkurtuar mbetet pėrsėri e dukshme. Zanfina i pret herė pas here flokėt nė pjesėn e shkurtėr, ndėrkohė qė gjatėsinė e pjesės tjetėr e lė tė pangacmuar.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Tendenca e re e Zanfina Ismajlit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog