Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 “Dancing with the stars Albania 2″ emrat paraprake te konkurenteve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: “Dancing with the stars Albania 2″ emrat paraprake te konkurenteve   14.11.10 3:00

Jaemrat nga muzika, politika dhe sporti nė ‘listėn paraprake’ tėGrabockės. Disa nga emrat jane Aurela Gace, Dafina Zeqiri, ShpatKasapi, Manjola Nallbani, Arben Imami etj.Spektakli “Dancing with the stars” ka filluar sėrish pėrgatitjet etij. Pas suksesit qė pati sezoni i parė, tashmė Vera Grabocka dhe stafii saj kanė nisur tė pėrgatisin njė tjetėr sezon surprizash. Spektakliėshtė nė fazat e para tė pėrgatitjeve dhe do tė nisė transmetimin e tijnė muajin janar tė 2011-ės. Ne kemi arritur tė gjejmė disa nga emrat,tė cilėt janė pretendentė. Kuptohet qė lista e emrave ėshtė tepėr egjatė, por nė fund ata qė do tė mbeten do tė jenė vetėm 6. Pra, gjashtėkonkurrentė meshkuj dhe gjashtė konkurrente femra. Vetėm se mėsuam senė Shqipėri ėshtė bėrė keq tė gjesh meshkuj :. Pavarėsisht se tė gjithėe dimė qė nė Shqipėri raporti i femrave me meshkujt ėshtė 3 me 1,organizatorėt nuk po gjejnė dot konkurrentė meshkuj. Nė fakt, vetėspektakli, eksperienca e marrė nė tė, argėtimi, por ē’ėshtė mėkryesorja pagesat janė shumė joshėse. Tė marrėsh 2 mijė euro nė muaj,nuk janė pak. Plus kėsaj bėn edhe “palestrėn” falas. Pėrgatitjen pėrspektaklin kanė nisur menjėherė pas kthimit nga pushimet tė VeraGrabockės. Tė flasėsh pėr sukseset dhe meritat e Verės, ėshtė e kotė,pasi nuk do tė dilnin faqe tė tėra gazete. E tani qė ka ardhur erimbushur me energji, sigurisht qė do tė bėjė diēka tė mirė. Pse jo dhemė i mirė se i pari. Lista e kandidatėve dhe kandidateve ka qenė egjatė, por po sjell vetėm disa prej tyre.Kuptohet qė jo tė gjithė kėta mund t’i shohim konkurrentė. Njė ndėremrat e parė tė lakuar ėshtė kėngėtarja Aurela Gaēe. Kėtė emėr e pasonnjė tjetėr emėr kėngėtareje, Dafina Zeqiri. Por ka dhe njė tjetėr,Manjola Nallbani. Kuptohet qė lista nuk ka vetėm kėngėtare, ka dheartiste dhe njė ndėr to ėshtė Yllka Mujo. Pėr sa i pėrket botės sėtelevizionit, njė ndėr emrat e pėrmendur ėshtė dhe Ilva Tare. Meshkujt?Emrat qė kemi mundur tė zbulojmė janė kėngėtarėt: Stine, Kastro Ziso,Adrian Gaxha dhe Shpat Kasapi. Lista e meshkujve ėshtė hapur edhe nėpolitikė e sport, bėhet fjalė pėr ministrin e Mbrojtjes, Arben Imamidhe peshėngritėsi Erkand Qerimaj. Kėta janė emrat qė ne mundem tėzbulonim. Por, nuk ėshtė njė listė pėrfundimtare, ėshtė veēse listėparaprake…Tani nuk na mbetet gjė tjetėr, veēse t’i urojmė Verės dhestafit tė saj suksese dhe tė presim janarin, pėr tė parė spektaklin dhekonkurrentėt. Sh2

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
“Dancing with the stars Albania 2″ emrat paraprake te konkurenteve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com