Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zana Krasniqi, pozon lakuriq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Zana Krasniqi, pozon lakuriq   14.11.10 3:03

Bukuroshja, e cila dikur mahniste publikun me paraqitjet e saj, kėto ditė ka udhėtuar drejtShteteve tė Bashkuara tė Amerikės pėr tė biseduar nė lidhje meangazhimet e reja dhe pėr tė ripėrtėrirė disa kontrata, pasi nė Kosovėnuk kishte pasur ndonjė paraqitje tė re, sa i pėrket sfilatave. Gjatėqėndrimit qė kishte atje para disa viteve, Zana ka pozuar “nudo” pėrFadil Berishėn duke reklamuar veshjet e stilistes, Sherri Hill.Drejt ShBa-sė, nė kėrkim tė kontratave tė reja
Dikur ishte emri mė i pėrfolur nė media pėr shkak tė paraqitjes dhesuksesit qė kishte nė disa konkurse tė bukurisė brenda dhe jashtėKosovės, e veēanėrisht nė “Miss Universe”, eveniment ky qė i hapi dyertmodeles kosovare. Mė pas, edhe lidhja me futbollistin e njohur LorikCana bėri qė supermodelja tė jetė nė qendėr tė vėmendjes jo vetėm nėmediat shqiptare, por edhe nė disa europiane, pėr shkak tėpopullaritetit tė Canės. Por, kohėt e fundit Zana ishte “zhdukur”. Nukshfaqej gjithandej duke tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve me sharmin esaj. Kėto ditė mėsojmė se Zana Krasniqi ka udhėtuar drejt Shteteve tėBashkuara pėr disa takime me fotografin Fadil Berisha dhe me disadrejtues tė agjencive tė modės pėr tė ripėrtrirė kontratat, nė tė cilatka punuar mė herėt dhe pėr tė rikthyer imazhin e duhur, tė cilin e kazotėruar ajo.
Ndryshon look, pozon nudo pėr Fadil Berishėn
Gjatė qėndrimit nė SHBA, modelja ka pasur disa kontrata tė majme, tėcilat kishin bėrė qė Zana mos tė refuzojė edhe pozimin nudo, sigurishtpara aparatit tė Fadil Berishės, i cili deri mė tani ka “zhveshur”shumė personazhe tė njohura. Fotot qė po prezantohen janė realizuar mėherėt, por pėr shkaqe tė panjohura akoma nuk ishin publikuar nė mediatshqiptare. Supermodelja nė kėto foto paraqitet e veshur vetėm me njėfund tė shkurtėr (veshje kėto tė stilistes Sherri Hill), ndėrsa nė dorėmban njė palė doreza tė gjata ngjyrė tė zezė, qė mbulon gjoksin e sajseksi. Sa i pėrket flokėve, Zana ka tė vendosur njė paruke me flokėbionde dhe nė kokė mban njė kapelė tė kuqe.Kush ėshtė mashkulli misterioz qė shoqėron supermodelen?
Para disa muajve, Zana u pėrfol nė media pėr njė lidhje tė re me njėdjalosh tė Prishtinės, i cili kishte jetuar nė Londėr dhe se mė herėt kishte pasur njė lidhje dashurie me ish-anėtaren e grupit tė famshėm“Spice girls”, Mellanie Brown, por supermodelja nuk zbuloi as emrin eas identitetin e tij, edhe pse disa tė njohur tregonin se ajo shėtitnėpėr disa lokale tė Prishtinės, e shoqėruar nga i dashuri i ri.BLERAND REXHEPI PANORAMA

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Zana Krasniqi, pozon lakuriq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs