Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Arnita Beqiraj s'do tė pozonte nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Arnita Beqiraj s'do tė pozonte nudo   14.11.10 3:13


Arnita Beqiraj eshte 18-vjeēarja qe pak jave me pare rrembeu kuroren e''Miss Albania'' dhe qe perfaqesoi vendin ne Kine, ne eventin e madh“Miss World 2010″. Bukuroshja nga Vlora qe mban mbi krye kuroren e“Miss Albania 2010″ permbush me se miri qellimin qe ky spektakel patine edicionin e sivjetshem. “Per nje mendje te bukur” ishte motoja eeventit, qe u fokusua edhe ne aspektet individuale te formimit tekonkurrenteve, padyshim edhe te bukuria.

Ne CV-ne e 18-vjecaresArnita Beqiraj, e cila kete vit nis studimet e larta, veē te tjerashshkruhet se ajo flet disa gjuhe, si anglisht, italisht, rrengjisht,spanjisht. Shume e kujdesshme ne deklaratat qe jep, “Miss”-i qetriumfoi edhe per inteligjencen ne “Miss Albania 2010″ shprehet per''KJ'' se prioritet ne jeten e saj do te jete profesioni, megjithesekjo nuk do te thote nje terheqje nga bota e spektaklit.

Padyshimqe ne aspiratat e saj nuk bejne pjese ofertat, qofte edhe tunduese, perkalendare nudo sikurse edhe ka ndodhur me bukuroshe te tjera.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Arnita Beqiraj s'do tė pozonte nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com