Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Irc Network

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: Irc Network    18.11.10 4:05

irc.bisedoni.net
Irc.Shqiponia.Com
irc.klaudiana.com
irc.iliret.net
irc.ikub.net
irc.mosfol.com
irc.shkumbini.net
irc.njoftime.biz
irc.alofficialforum.net
irc.forumotion.com *
irc.oranews.org
irc.prishtine.org
irc.rajoni.com
irc.shekulli.org
irc.shkarkime.org
irc.show-bizz.net
irc.shqiperiamadhe.net
irc.shtypidites.net
irc.sportalbania.net
irc.sportshqiptar.com
irc.telegrafi.eu
irc.top-channel.biz
irc.mosfle.net
irc.kuqezi.net
irc.malizi.net
irc.maqedonia.net
irc.kohajone.net
irc.kosovaweb.org
irc.gazetapaloma.net
irc.gazzeta.org
irc.gazetastar.org
irc.balkansite.net
irc.balkanweb.biz
irc.botaime.org
irc.celebritete.org
irc.fajtori.info
irc.galsh.net
irc.albaniachat.info
irc.albaniazoom.com
irc.albsoul.net
irc.aloficialsite.com
Irc.BalkanChat.Eu
irc.ac-milan.org
irc.virtualsite.net
irc.zonaime.org
irc.vizionplus.net
irc.yllpress.net
irc.chatvirtual.net
irc.spiun.net
irc.forumvirtual.org
irc.nastradini.net
irc.argetohuni.net
irc.al-forums.com
irc.albstar.org
irc.albaniaelite.com
irc.vi-website.com
irc.yougod.org
irc.yougod.info
Irc.YouGoDe.Biz
irc.yougodec.com
irc.yougodec.net
irc.yougodec.org
irc.yougodec.info
irc.yougodec.eu
irc.yougodec.de
irc.zonelire.net
irc.al123.net
irc.ikubook.org

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Irc Network
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Bota e Kompjuterit :: Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online.-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog