Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Noizy, pas “Kėnga Magjike” do tė zhvendoset nė Amerikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Noizy, pas “Kėnga Magjike” do tė zhvendoset nė Amerikė   20.11.10 23:30

Kėngėtari Noizy, pas perfomancės nė “Kėnga Magjike” me kėngėn “Mylady”, do tė niset drejt Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės pėr njė turkoncertesh nė disa shtete nė fund tė dhjetorit. Mė pas, ai do tėvendoset nė Shtetet e Bashkuara tė jetojė pėr gati gjashtė muaj, ku dotė nisė bisedimet pėr realizimin e njė kėnge pėr nė kanalin muzikor MTV.“Fillimisht kam gjashtė koncerte nė SHBA dhe pas festimeve tė Vitittė Ri do tė vendos tė jetoj atje pėr njė periudhė pune dhe projekteshte reja”, tha Noizy. Mė tej ai tregon se “fillimisht kam disa takime tėrėndėsishme me producentė,dhe mendoj se pėr tė qenė pjesė MTV-sėthjesht duhet njė kėngė qė tė pėlqehet. Nuk besoj se ėshtė aq evėshtirė sa e bėjnė njerėzit, por thjesht duhet tė shpenzosh ca paradhe me praninė e njerėzve tė duhur bėhet”.Ndėrkohė qė Noizy sapo ka pėrfunduar studion e tij profesionale, errallė nė Shqipėri, pasi i ka blerė pajisjet e studios muzikore qė kapėrdorur kompozitori Adi Hila. “Tani do filloj tė krijoj muzikėprofesionale, fillimisht vetėm krijime pėr veten e tij dhe ndoshta mėvonė pėr kėngėtarėt e tjerė”. Noizy mori famė nė Tiranė shumė shpejt sireper, ndėrkohė qė ka pak mė shumė se dy vite qė ėshtė kthyer ngaAnglia. Panorama

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Noizy, pas “Kėnga Magjike” do tė zhvendoset nė Amerikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog