Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  A te verbon dashuria???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: A te verbon dashuria???   28.11.10 21:57

First topic message reminder :Dashuria nje ndjenje hyjnore qe te ben te fluturosh dhe te lumturon pa mase, pora eshte e vertete qe i dashuruari nuk sheh anet negative te personit qedashuron, qe sheh vetem anet e mira dhe e sheh kete person sikur teishte i perkryer......


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/

AutoriMesazh
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   17.03.11 11:56

Kejla Dashuria Te Verbon dhe Pik. Te VErbon Nje Her, Dy Her Por Jo gjithmone Sepse Ne Fund Te Fundit Mbizoteron E Verteta buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   18.03.11 0:47

ore Princi.... me respekt per me te madhen piken e ve une .........dashuria nuk te verbon eshte thjesht justifikim ky dhe.........pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster


Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   19.03.11 0:13

A te verbon dashuria??? Po :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   19.03.11 4:50

Kejla Mesa Duket ty Te Pelqeka Te Jesh Kundra Rrymes ose shumices Sepse cjemi ketu themi qe te verbon vetem ti thua qe jo. behu pak optimiste Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   27.03.11 23:13

o princi nuk eshte puna qe po shkoj kunder shumices .........te them te drejten gjithmon eme kane thene kete sepse historikisht kam debatuar mbi kete teme dhe te gjithe me kundervihen dhe pse do thuash ti sepse une e trajtoj dashurine si nje nder ndjenjat negative qe mund te kete njeriu
ju thoni dashuria te verbon ........une them jo dashuria eshte kaq egoiste sa te tregon cfare po te ben dhe nuk te le te veprosh ndryshe ............une thjesht them ajo dashuria ndjenje hyjnore qe thone te gjithe nuk egziston , ndersa dashuria si ndjenje egoiste egziston e cte egzistuar se
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster


Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   28.03.11 2:06

dmth then kejla dashuria per ty nuk ekziston? boh nuk besoj ti e thua me fjale por jo me zemer :d ti shpirterisht mund te dashurosh shume verberisht Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   28.03.11 2:50

yougode miku im , mendon se une sdo doja te besoja dhe sdo doja te me ndodhte dicka teorikisht kaq e bukur.........po ska njeri qe te me mbushe mendjen qe mund te ndodhe ne realitet dhe aq me teper te me ndodhe mua ( jam shume realiste per te besuar ne endrra me sy hapur )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   28.03.11 11:00

Te Verbon Edhe Kaq Mbaroi :P Kejla ti Thjesht se ke Provuar prandaj thua keshtu Nuk eshte Vetem dashuria ajo qe te verbon por edhe sikur te mos jete dashuri por te jet thjesht pelqim prap verbohesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
YouGoDe
WebMaster
WebMaster


Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   28.03.11 23:45

Ne fakt dashuria per te gjithe eshte enderr sepse te gjithe enderrojne te dashurohen por nuk eshte vetem enderr por eshte dhe realitet thojne qe dashuria vjen nuk e kerkon kurse une them edhe duhet ta kerkosh qe te te vije dashuria,
Kejla dhe te them dicka qe nuk edi je dashuruar me perpara po ose jo? por nqs jo te them qe dashuria eshte e verber sepse nqs je i/e dashuruar edhe do shikosh gabime do besh sikur nuk edi ose sikur nuk e shikon sepse do thuash qe e dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   29.03.11 22:04

Princi ......ti mos flit se je i vogel , paske njohur dashurine ti..........eeeeeeeeeeee kushedi sa dashuri do na njohesh ti ahahhaha

yougode
ok , perfundimisht kemi rene dakort qe dashuria ste verbon ......po, ajo te ben genjeshtar por nuk te verbon

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   31.03.11 10:54

Ashtu eshte sic Thote YouGoDe Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   02.04.11 7:18

confused

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   02.04.11 7:33

Jo une them qe dashuria te verbon por ti nuk bie kollaj dakort pfff Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
emanuela shehu
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 27
Registration date : 01/04/2011
Age : 20
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   03.04.11 6:39

dashuria nrm qe te verbon sepse per dashurine ne bejme dhe gabimet me te medha dhe besoj se ky quhet verbim...por sic e dime ne dashuri duhet bere zgjedhja e duhur por ne nuk e dime qe edhe zgjedhjet e duhura sjellin pasoja...<3

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


love music...especially heavy metal....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   03.04.11 7:03

Po emanuela ke shume te drejte por nuk mund ta zjedhesh dot dashurine dhe nqs dashurohesh nuk i shikon dot gabimet se dmth je i/e verbuar kjo eshte ajo qe po debatojme por vetem kejla eshte kundra Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
emanuela shehu
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 27
Registration date : 01/04/2011
Age : 20
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   04.04.11 3:41

ehhh besoj se secili njeri e perjeton ndryshe na ndodh te verbohemi por ka dhe njerez qe ndoshta nuk verbohen nga dashuria megjithese nr.me i madh shkon nga verbimet...atehere kejla ndoshta shkon nga nr i njerezve qe nuk verbohen doja ti thoja bravo....por ne te tjeret verbohemi...cfare mund te them,mjer ne te shkretet...(hahahh)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


love music...especially heavy metal....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   04.04.11 5:00

hahahahahhahh mjer ne qe verbohemi lum si ty kejla

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   04.04.11 5:31

hihihihi ......e sheh emanuelen .........ste verbon dashuria dhe realisht e mira do ishte qe asnje te mos verbohej nga dashuria
emanuela..........................prsh ,anetare e re por qe tani me pelqen buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
emanuela shehu
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 27
Registration date : 01/04/2011
Age : 20
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   04.04.11 6:04

hahahah flm edhe ti mua me dukesh shume e sakte ne mendime... po

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


love music...especially heavy metal....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   04.04.11 10:59

Kejla,Emanuela Tha qe Dashuria Te Verbon Mendoj se je Keqkuptuar. Edhe Emanuela, Kejla Nuk eshte Tek Personat Qe Nuk Verbohen Nga Dashuria Por Hyn Tek Personat Te Cilet Nuk Besojn Tek Dashuria Edhe Nese Nuk Beson Tek Dashuria Ateher Do Jesh Kundra Gjithckaje qe Ka Te Beje Me Dashurine

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   04.04.11 23:49

PrInCi shkruajti:
Kejla,Emanuela Tha qe Dashuria Te Verbon Mendoj se je Keqkuptuar. Edhe Emanuela, Kejla Nuk eshte Tek Personat Qe Nuk Verbohen Nga Dashuria Por Hyn Tek Personat Te Cilet Nuk Besojn Tek Dashuria Edhe Nese Nuk Beson Tek Dashuria Ateher Do Jesh Kundra Gjithckaje qe Ka Te Beje Me Dashurine
PRINCI .......EMANUELA THOTE SE JO TE GJITHE VERBOHEN NGA DASHURIA DHE KJO PO DEL EVIDENTE KETU :P

DHE NUK BESOJ NE DASHURINE MES NJE DJALI E VAJZE DHE JO NE DASHURINE FAMILJARE APO SHOQERORE ....DHE E MBYLLA SE U BERA E BESDISHME ............

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   08.04.11 23:33

Une them se po te verbon Smile)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   09.04.11 11:09

Kejla Ateher Meqe Sbesoke ne Dashurine mes nje djali edhe Nje Vajze Dmth Qe beson ne dashurine e dy djemve apo e anasjellta :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   10.04.11 21:11

e po fiks

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   11.04.11 11:47

looooooool spo mar vesh gje un po prap them se te verbon edhe kejla e ka verbuar prandaj fjet ashtu
:d

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   11.04.11 21:59

ahhaahahahhahahahahaha une verbuar u me rafte nje pike mua nese me verbon nje ndjenje mizerje si dashuria

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   13.04.11 21:55

Dashuria nuk eshte mizerje eshte nje gje qe te ngjalle ndjenjat shqpirtin lumturine pa fund te shton jeten pavarsisht se ka te tjera mbrapa por eshte e bukur prandaj te verbon Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   13.04.11 22:13

ok dakort Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   13.04.11 22:20

urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kejla ra dakort qe te verbon Smile)))))

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   13.04.11 22:28

ta harrosh ahhaahhahhahahahahhahha po edhe pak edhe me rrihnit ju mua merzit kshu qe vendosa sju dal me perpara me kete teme hahahahaha nga halli hahahah

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   14.04.11 11:06

TE Verbon Kejla Te Verbon Sepse Dashuria Eshte Shkelqimtare :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   14.04.11 21:19

amana more amaniiiiiiiiiii

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   26.04.11 11:15

Po Pra Po :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A te verbon dashuria???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs