Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   28.11.10 22:03

Dikush thotė kategorisht,jo njeriu nuk mund tė dashurohet mes internetit!
Tė tjerėt mendojnė qė dashuria mes internetit mund tė ndodhė por ėshtė e pa qėndrueshme
ana tjetėr reale disa tė rinjė njihen,dashurohen dhe fillojnė jetėn e tyre mes dashurisė qė i ka lidhė interneti.

Jepni edhe ju mendimet tuaja:A mund tė dashurohen tė rinjėt pėrmes internetit?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   29.11.10 7:03

nuk po i njohim njerezit duke qendruar me ta
e jo me te pretendojme ti njohim nepermjet bukurshkrimit'
mgjt ka njerez qe harrojne se shkrimi ne internet rregullohet nepermjet opsioneve te ndryshme dhe behet i bukur

nuk besoj tek dashuria ne internet , harrova une nuk besoj tek dashuria ( per mendimin tim eshte shume e mbivleresuar si ndjenje )

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   29.11.10 7:12

sjam hic dakort me ty une kejla Njohja edhe behet Nepermjet Internetit(Virtualitetii) Por Vazhdon Jasht Saj ,Nje Shembull Nese do te takoje une ty e te bia ne dashuri dmth njohen pak a shume kemi bo ktu :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   29.11.10 7:13

nc vazhdoj te mos besoj ktu njerezit nxjerrin me te mirne e tyre ..................dtth se mbetet vetem pjesa me pak pozitive per tu njohur

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   29.11.10 7:40

une thash te njohesh ne real live jo te dashurosh pa e pare Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   29.11.10 23:45

une u pergjigja per pyetjen
mgjt vazhdoj te mendoj qe nuk dashurohesh dot duke u nisur nga njohja ne internet .....................por mund te ndodhin perjashtime , kte nuk e mohoj ( per veten po e mohoj kategorikisht ,por per te tjeret edhe mund te ndodhe :| )

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   01.12.10 20:54

hmmmmmmmm nuk i kisha pare keto postime ketu se mua me pelqen shume kjo teme edhe me pare kam dhen mendimin time per kete teme,
i drejtohem kejla se dashuri ka si ne realitet si dhe ne jet virtuale un flas per veten time jo veten nga experienca por edhe realitetin nuk do te thote qe tjetri ketu ne internet po regullon shkrimin dhe ska regullu te tjerat cdo njeri ka gabimet e veta edhe ne realitet nuk mund ta njohesh direkt duhet te kaloj shume kohe un pervete sic jam ne realitet ashtu jam dhe ne virtualitet kush me njeh edi shume mire un kam njoh shume soqe shoke dhe i kam takuar edhe live dhe ja kam kaluar shume shume mire dhe akoma mbajme kontakte kshuqe per mua kejla e ke gabim te pakten ky eshte mendimi im se njerzit sot po njihen me tel apo gazeta apo nga tv apo nga interneti po interneti edhe me reale sepse tjetrin e shikon edhe ne kamer apo flet me shume nejse e zgjata shume ky ihste mendimi im Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   01.12.10 21:55

Yougode
une thashe per vete e perjashtoj kategorikisht
por mund edhe ti ndodhe te tjereve.....gjithsesi vazhdoj te them se nje tip njohje apo lidhje krijohet por jo dashuri ( dh ekur them dashuri po flas per ate ndjenjen perfekte qe ne realitet nuk egziston ) , mund te pish nje kafe , mund edhe te mbash kontakte por besoj se kjo ndalet ketu.............njerezit njihen me telefon dhe gazeta dhe une jam krejt kunde rketyre njohjeve......sepse edhe une kam nje vajze te afert shume qe eshte njohur me tel........... dhe ai djale eshte shume negativ por kjo ( vetem ti jap nje dru te mire me ka mbet ) ndjen per te , ka nisur te ndjeje qe ne telefon dhe tani nuk sheh realitetin
per kte jam knder sepse edhe sikur te krijohet ajo lidhje .......do jete ne te shumten e rasteve nje gabim i madh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   01.12.10 23:50

shiko nuk e thash qe e ke gabim per mendimin por ne nje fare menyre ske faj se ndoshta ashtu te ka ndishur ty por une thash jo vetem cfar me ka ndodhur por edhe cfar eshte realitet per shumicen kjo nuk besoj te jet gabim me kupton se keshtu ka ardhur dita mos harro jemi ne vitin 2010 jeta heceh n perpara Smile biles biles po te flisnim nga afer do ta mbushja mendjen qe keshtu eshte sic kam folur me lart

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   02.12.10 2:03

YouGoDe shkruajti:
shiko nuk e thash qe e ke gabim per mendimin por ne nje fare menyre ske faj se ndoshta ashtu te ka ndishur ty por une thash jo vetem cfar me ka ndodhur por edhe cfar eshte realitet per shumicen kjo nuk besoj te jet gabim me kupton se keshtu ka ardhur dita mos harro jemi ne vitin 2010 jeta heceh n perpara biles biles po te flisnim nga afer do ta mbushja mendjen qe keshtu eshte sic kam folur me lart

:| :| :| ndoshta por une nuk ndryshoj shume shpejt mendim

mgjt ne nje pike keni te drejte ketu flasim te gjithe nga eksperiencat tona personale apo atyre qe kemi afer

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   02.12.10 5:56

kejla shkruajti:
une u pergjigja per pyetjen
mgjt vazhdoj te mendoj qe nuk dashurohesh dot duke u nisur nga njohja ne internet .....................por mund te ndodhin perjashtime , kte nuk e mohoj ( per veten po e mohoj kategorikisht ,por per te tjeret edhe mund te ndodhe :| )


Asnjehere mos thuja kurre se nuk i dihet Jetes Smile Dance
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   02.12.10 6:56

ka ca gjera per te cilat them kurre psh.....kurre sdo behem presidente e Amerikes ashtu them qe kurre nuk do dashurohem ne internet Dance

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   04.12.10 4:22

kejla me behet qejfi qe e paske kuptuar se si eshte e verteta Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   05.12.10 0:51

Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   28.01.11 7:03

une them se po ska ndonje penges qe mos te lidhen

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   28.01.11 10:08

hemmmmmmmmmm

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   30.01.11 20:54

Po edhe une them se mund te lidhen po nuk edi si mund te shkoje nuk e kam provuar por them se po

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A munden tė rinjėt tė dashurohen pėrmes internetit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog