Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   30.11.10 0:21


Tėshtunėn nė mbrėmje, nė diskotekė, ai ishte mbreti i pistės dhe ti e kendjekur nga pas hap pas hapi. Tė nesėrmen nė mėngjes sapo ai ka hapurgojėn, ti ke shtangur, vetėm lexon gazetėn dhe mendon si njė fėmijė.Njė burrė aspak nė stilin tėnd. Por si ta heqėsh qafe nė mėnyrėn mė paktė dhimbshme?1. SkenarėtJa disa sugjerime:Nė njė manifestim: Kur thua fjalėt "bastard" dhe "ka marrė fund" shikoje drejt e nė sy, " lufto" pėr kauzėn tėnde personale.Nė njė ceremoni mortore: "E shikon, ēdo gjė e ka njė fund dhe lidhja jonė nuk funksionon ashtu siē duhet..."Nė diskotekė, apo restorant: "Tė pėlqen ajo biondja atje? Po, ėshtė gruaja perfekte pėr ty”.Nė njė bar, nė vendin ku shihen disa adoleshentė dhe njė ēift i moshuar: "Jemi tepėr tė rinj pėr t'u sjellė si dy pleq"2. FjalėtPėrgatit me kujdes fjalimin tėnd:"Tije ai tip burri tė cilin unė e kam ėndėrruar qė tė kaloj jetėn me tė.Por pėr mua ėshtė shumė shpejt: nuk ndihem gati pėr njė lidhje kaq tėngathėt"."Uau, ishte vėrtet fantastike tė kaloje natėn me ty. Jome tė vėrtet, je padyshim ndėr meshkujt mė tė mirė qė kam patur. Jam esigurt qė do tė rishikohemi pėrsėri nė tė
ardhmen, kam dhe numrin tėnd tė celularit"."Edi qė je tamam tipi i preferuar i mikes time...? Ajo ėshtė njė bombė evėrtetė dhe jam e sigurt qė do tė shkonit shumė bashkė. Ja ku e ke dhenumrin e celularit tė saj"."Pėr njė periudhė 10 vjeēare, kur titė kesh mėsuar si tė gatuash, si tė rregullosh banesėn tėnde dhe tėkesh argumente tė tjera bisede pėrveē futbollit, mund tė bėhesh burriideal qė unė kėrkoj. Si thua do tė caktojmė njė takim"?"Nuk ndihem nė lartėsinė e duhur pėr njė lidhje me njė burrė si ty: Je tepėr perfekt pėr mua".3. ObjektetDhuronjė libėr sensual pėr femra, dhe bashkė me tė njė faqe-shėnuese nėmėnyrė qė ai tė shėnojė paragrafėt mė tė rėndėsishme tė cilat duhenparė me kujdes.Njė puzzle me 10000 copė, e shoqėruar me njėmėnyrė shpjegimi sa mė tė ėmbėl nė tė cilėn ti do t'i tregosh atij qėkjo lojė do ta ndihmojė tė kalojė njė natė tė vetmuar.Njė ftesė nė njė nga festat vetėm pėr "beqarė" dhe njė udhėrrėfyes qė ai tė mėsojė se si tė rigjejė veten e tij diku tjetėr.4. DinakėritėNuk do tė lėndosh krenarinė e tij? Ke frikė nga reagimi i tij? Le ta marrė ai iniciativėn. Ja sesi:Nė piceri, ngrihu nė kėmbė pasi tė kanė sjellė porosinė dhe fillo tė ankohesh me zė tė lartė.Tregoji pėr mėkatin mė tė shėmtuar qė ti ke kryer nė jetėn tėnde.Thuajibabait tėnd tė caktojė njė takim me babain e tij dhe nė qendėr tėbisedės tė jenė temat mbi moralin dhe gjendjen financiare tė "dhėndrit"tė ardhshėm.Ftoje nė njė nga qendrat kulturore dhe bėje pjesė tė njė debati nė tė cilin ai do tė ndihet krejtėsisht injorant.Organizo njė darkė ku pėrveē tij tė ftuar tė jenė dhe ndonjė nga ish-at e tu.
Nėseėshtė njė tip serioz, dhuroji njė palė tė mbathuara tė tipit sliplėkurė leopardi dhe tregoji tė gjithė aksesoret e tu mė tė "pisėt".Bėje tė besojė qė ti je biseksuale dhe qė kėtė darkė ti do tė dalėsh me tė dashurėn tėnde.5. Lotėt
Funksionalenė njė skenė ndarjeje ėshtė dhe efekti i pėrlotjes. Ėshtė njė nga armėtmė tė forta femėrore qė nuk del kurrė nga moda dhe i demonstronmashkullit qė kjo ngjarje tė turbullon. Por kujdes mos e tepro, mos ebėj shumė tragjike.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   01.04.11 13:06

Beja Te Ditur Qe se Deshiron Dhe Kaq Mjafton . Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   03.04.11 2:36

jo princi sehste e vertete .....jo me te gjithe mjafton ufa

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   04.04.11 11:15

AShtu Eshte Jo Me Te Gjithe Mjafton Smile Por Ato Jane Njerez Pa Arsye :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   04.04.11 20:44

pa tru deshe te thoje :P por e the me edukate he?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   09.04.11 10:44

Ahahaha..Po Ashtu eshte e Thashe Me Kulture :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si tė heqėsh qafe mashkullin qė nuk e dėshiron
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog