Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Olta Boka: Pėr momentin “divorc” me baladat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Olta Boka: Pėr momentin “divorc” me baladat    30.11.10 1:05


Olta Boka: Pėr momentin “divorc” me baladatUvlerėsua nė festi valin “Kėnga Magjike 2010” me ēmimin “BestBalade”...Pas kėtij ēmimi, deklaroi se do t’u largohej pėr njė farėkohe baladave...Por e theksojmė, vetėm pėr njė kohė tė pacaktuar dhepas saj, ndoshta Olta Boka i rikthehet sėrish fuqishėm ‘dashurisė’ sėsaj tė parė. Tani pėr tani mė duhet tė ndėrtoj imazhin e njė artistejeqė mund tė bėjė dhe zhanre tė tjera pėrveē baladės, edhe pse kjo efundit konsiderohet si mė e vėshtira e muzikės sė lehtė...Po mundohemtė marr veten pas njė lodhjeje tė tejskajshme qė kam pasur kėto kohė,si pasojė e angazhimit tim nė aktivitetin muzikor “Kėnga Magjike”.Nėpėrmjet ekranit shihet vetėm fasada, por jo lodhja qė mė ėshtė dashurpėr t’u ngjitur ashtu siē duhet nė skenė ka deklaruar kėngėtarja pėr“Blutooth”

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Olta Boka: Pėr momentin “divorc” me baladat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog