Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana Radi skena hot gjatė turneut nė Amerikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Rozana Radi skena hot gjatė turneut nė Amerikė    30.11.10 1:09


Rozana Radi skena hot gjatė turneut nė Amerikė


RozanaRadi kėngėtarja e njohur e skenės shqiptare, ka qenė pėr njėudhėtim-maratonė nė Shtetet e Bashkuara, ku objektivi kryesor ishinkoncertet nė tė cilat ajo ishte e ftuar. New York, Chikago, Detroid...dhe Rozi sigurisht krahas punės nuk ka lėnė pa vizituar dhe vendet mėtė spikatura tė kontinentit tjetėr. Nė faqen e saj tė facebook, shkruanme shumė humor pėr vizitėn qė kishte bėrė te statuja e lirisė; sot povizitoja statujen e lirise...u desh te merrja nje anije per te shkuarderi atje dhe disa kate per tu ngjitur deri te kurora....po skenderbeunpse se bejme dhe ne me bileta se kuptoj... Ndėrkaq Rozana Radit nuk ikanė munguar takimet me fansat madje dhe me tė njohurit e kushėrinjtėqė i ka takuar gjatė udhėtimit nė Amerikė. E Rozi nuk ndryshonasnjėherė. Nė kėtė foto tė ēmendur, Rozi ėshtė duke i lėpirė veshin njėdjali, qė duke zhbiriluar edhe mė shumė mėsuam se ėshtė njė i njohur isaj. Nukkanė munguar edhe netėt ku ajo ka qenė super tapė, e mbase kjo fotoėshtė marrė pikėrisht nė njė prej kėyre. Djali e ka emrin Gejsi, madjepėr takimin me tė i ka treguar nė emaile dhe tė motrės. Gjithsesieksperienca e saj nė SHBA me ēfarė shkruan vetė kėngėtarja ka qenė epaparė por sėrish mendjen e ka pasur te Kėnga Magjike, ku ajo dhefansat e saj e quajnė pretendenten kryesore. (Bluetooth)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Rozana Radi skena hot gjatė turneut nė Amerikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog