Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ēfarė kėrkojnė meshkujt nė seks

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Ēfarė kėrkojnė meshkujt nė seks   30.11.10 22:01

Ēfarė kėrkojnė meshkujt nė seksNjė anekdotė e vjetėr qė i kushtohet preferencave tė ndryshme tė meshkujve dhe femrave nė krevat thotė: femrat duan verė tė kuqe, qirinj me aromė nė dysheme dhe ēarēafė prej mėndafshi nė krevat. Ndėrsa, meshkujt kėrkojnė thjesht dhe vetėm krevatin. Por nė fakt e vėrteta rreth preferencave seksuale ėshtė shumė mė e ndėrlikuar dhe atė, ndoshta kurrė, mos prisni ta dėgjoni nga buzėt e meshkujve. Ja 10 dėshirat mė tė zakonshme seksuale qė mundojnė vazhdimisht mendjen mashkullore.Surprizė! Nuk duan gjithmonė tė bėjnė seks

Sapo njė femėr tė marrė vlera tėrheqėse nė sytė e njė mashkulli, shumė herė harron - dhe disa herė pėr periudha tė mėdha- se ky i fundit dėshiron pėrveē tė tjerash edhe tė bėjė seks me tė.

Por nga ana tjetėr, mos harroni se meshkujt mbeten nė lidhjet e vėrteta pėr tė njėjtat arsye qė mbeten edhe femrat: d.m.th. pėr shkak tė komunikimit dhe mė rrallė pėr pamjen e jashtme dhe suksesin e madh seksual. Pasi, sado e mirė tė jeni nė kėtė fushė, do tė vijė momenti qė tė hapni edhe njė bisedė rreth njė teme tė ēfarėdoshme.

Dihet se akti seksual nuk zgjat pambarim dhe se nuk mund tė merreni vetėm me kėtė ēėshtje gjatė gjithė lidhjes tuaj erotike. Ekzistojnė edhe shumė elementė tė tjerė, si p.sh. mirėkuptimi, interesat dhe mendimet e njėjta, qė nė njė moment mund tė ngrenė befasisht barrikadėn e tyre.


Ndaj meshkujt jo pak herė kėrkojnė tė mėsojnė edhe diēka pėrtej aftėsive seksuale tė partneres sė tyre. Pra, nuk bėhet fjalė pėr ērregullsi seksuale nėse partneri dėshiron thjesht tė shtriheni pranė, t'ju pėrqafojė dhe t'ju flasė me orė tė tėra pėr njė problem tė tijin. Kjo do tė thotė se ai vlerėson mendimin dhe kapacitetin tuaj.

Por ekzistojnė edhe meshkuj (ndoshta ata qė e shohin lidhjen si tė pėrkohshme) mendja e tė cilėve ėshtė e pėrqendruar gjithnjė tek seksi (nėse nuk vuajnė nga seksomania ...).Nuk duan tė mbani erė si kopsht me trėndafila

Ndėrgjegjėsohuni: meshkujt e adhurojnė erėn natyrale qė lėshon trupi juaj. Aromat e parfumet nuk bėjnė gjė tjetėr veēse fshehin atė qė me tė vėrtetė meshkujt duan tė mbajnė erė.

Duhet tė dini se pėr njė mashkull aroma mė e mirė dhe mė eksituese ėshtė ajo e njė trupi femre pas banjės. (Natyrisht kjo vlen edhe pėr nga mesi e poshtė nėse keni dyshime). Pra themi se produktet e ndryshme qė pėrdorin zakonisht femrat me qėllim qė tė mbajnė aromė tė mirė pėrveē se dėmtojnė nė njė farė mase suksesin e aktit seksual, nuk arrijnė tė bėjnė gjė tjetėr.

(Dihet qė femrat edhe kur djersitin nuk mbajnė erė tė fortė si ajo e mashkullit. Siē duket, trupi i tyre ėshtė "gatuar" i tillė qė tė ketė aromė natyrore). Nėse keni dyshim, pyetini meshkujt se ēfarė iu pėlqen: njė aromė e njė firme tė njohur apo njė trup i eksituar me erė natyrale.


Vetėm meshkujt qė nuk kanė mundėsi t'ju ēojnė nė krevat do t'ju bėnin kompliment pėr aromėn qė keni hedhur nė trup, pasi tė jeni tė sigurta: nuk ekziston erė mė e kėndshme se sa njė trup femre, pas banjės dhe i eksituar nė maksimum.

Orgazma e tyre vjen e dyta nė radhė

Pėr njė mashkull tė vėrtetė orgazma juaj ėshtė preokupimi kryesor nė njė marrėdhėnie seksuale. Pra, pushoni sė akuzuari atė se ėshtė egoist, pasi derisa t'ju marrė dorėn mė pas do tė mendojė vetėm pėr ju.

Megjithatė kjo nuk do tė thotė se duhet tė rrini duarkryq. Qė tė marrėsh ėshtė e nevojshme tė japėsh, ndaj duhet tė mendoni se ju dhe ai jeni. njė trup i vetėm. Pėr njė mashkull, me pėrjashtim tė rastit nėse ai ėshtė shumė i dashuruar, njė orgazėm nuk ndryshon shumė nga tjera.

Veēse kur shkakton tek ju njė orgazėm tė fortė ndjehet pak a shumė si "strar" kinemaje dhe nėse dėshiron qė tė mos ju humbasė do ta bėjė pėrsėri kėtė vazhdimisht.

Dėshirojnė tė pėrdorni edhe ndopak duart


Kjo ėshtė njė ēėshtje shumė serioze tė cilėn, veēanėrisht vitet e fundit, meshkujt kanė filluar ta diskutojnė gjithnjė e mė shumė midis tyre, por edhe ta besojnė atė nė partnere erotike - tė paktėn kur kanė pirė ndopak alkool.

Kanė kaluar kohėt kur pjesė tė ndryshme tė trupit mashkullor konsideroheshin si zona tė paprekshme. Tashmė gjithnjė e mė shumė ata pranojnė se pėrkėdheljet e lehta- veēanėrisht me gjuhė-nė zonėn rreth prostatės janė ndoshta gjėja e dytė mė e mirė pas zbulimit tė seksit oral.

Nėse partneri juaj arrin tė kapėrcejė sindromėn e mashkullit barbar, atėherė ai fare lehtė mund t'ju pohojė se eksitimi nuk shkaktohet vetėm duke luajtur me "mbretin dhe tė dy princat" por ndodhet edhe nė zona tė tjera tė trupit, tė cilat ju duhet tė prekni.Nuk duan tė pėrqendroheni vetėm tek organi

Natyrisht, nė asnjė mėnyrė nuk duhet tė injoroni "thesarin" e ēdo mashkulli qė ai fsheh nė pantallonat e tij.

Thjesht, ėshtė e nevojshme qė ta mbani brenda sferės sė vėmendjes pėr sa kohė qė merreni me pjesė tė tjera tė trupit tė mashkullit. Femrat besojnė se meshkujt duan gjithmonė tė presin rrugė dhe tė hyjnė direkt nė temė. Pra, pėrpiqen tė parapėrgatitin taktikėn e tyre, dhe si rezultat shumė pjesė tė anatomisė sė mashkullit mbeten jashtė lojės erotike.


Ju keni lėnė tė tilla pa prekur? Provojeni, do tė bindeni se sa herė tė pėrfshini pjesė tė reja aq mė shumė kėnaqėsi do t'i jepni partnerit dhe mė pas edhe ai juve. Pėr njė mashkull (dhe femėr natyrisht) i gjithė trupi ėshtė njė burim erotizmi. Mos e injoroni kėtė fakt!Kėrkojnė lojėra erotike

Meshkujt kanė nevojė sikurse edhe femrat pėr lojėra erotike tė cilat shtojnė intensitetin e dėshirės seksuale. Zakonisht ato nuk duhet tė kapėrcejnė kufijtė dhe nė asnjė mėnyrė nuk duhet tė pėrfshihen nė tė emra, situata etj. qė kanė tė bėjnė me meshkuj tė tjerė, pasi nė kėto ēaste do tė ulet shkalla e eksitimit tė partnerit. Lodrat nuk duhet tė godasin mashkulloritetin e tij.

Kėshtu, meshkujt preferojnė shumė tė luani role striptizeresh (ēmenden pas kėsaj dhe ju mund ta realizoni shumė lehtė) apo kameriereje me veshje provokuese. Megjithatė, nė fund tė fundit duhet t'i vini vulėn tuaj, pra ta lidhni lojėn me mėnyrėn tuaj karakteristike tė kryerjes sė aktit seksual, duke pasur parasysh edhe dėshirat e partnerit.

Duan tė dėgjojnė fjalė tė ėmbla nė krevat

Meshkujt nė krevat do tė preferonin tė dėgjonin fjalė tė ėmbla, ashtu sikurse nuk kanė kundėrshtim pėr fjalė tė ndyra, qė natyrisht ju si femėr nuk i pėrdorni dot, ndaj kjo ėshtė detyrė e tyre. Veēse pėrpiquni tė merrni masa dhe tė mėsoni fjalorin erotik qė pėrdorte ish e dashura e tij e mėparshme, me qėllim qė tė mos pėrsėritni tė tjerat.


Nuk duan tė bėjnė seks nė vende tė papėrshtatshme

E vetmja arsye qė meshkujt bėjnė seks nė makinė ėshtė fakti se nuk kanė mundėsi tė shkojnė nė krevatin e tyre, pasi nė thelb kėtu duan tė shtrihen. Femrat nga ana tjetėr, si mė spontane, preferojnė vende nga mė tė ēuditshmet. Por tė jeni tė sigurta se nėse i vini meshkujt tė zgjedhin midis njė pylli dhe krevati, ato padyshim do tė zgjidhnin kėtė tė fundit.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Ēfarė kėrkojnė meshkujt nė seks
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog