Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Noizyn nuk e lėnė rehat as nė TUALET

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Noizyn nuk e lėnė rehat as nė TUALET   06.12.10 20:07

E ka tashme per zakon qe pas cdo koncerti, si pasoje e energjive te shpenzuara, Noizyn e kap vapa dhe heq bluzen… Keshtu e ka bere dhe ne nje nga koncertet e tij te fundit, ku pasi ka perfunduar performancen e tij, i eshte drejtuar tualetit. Eshte gjithmone ne qender te vemendjes se femrave, dhe me sa duket njera prej tyre e ka ndjekur drejt tualetit per ti rrembyer nje foto.Duket se simpantizantja e tij e cmendur pas reperit e cliruar nga komplekset e ka ndjekur ate pa problem deri ne tualet.Foto eshte shkrepur me shpejtesi, ndersa Noizy i kapur ne befasi ka qeshur nga sikleti, ndersa i ka kerkuar te largohet ka bere te mbyll deren. Bluetooth

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Noizyn nuk e lėnė rehat as nė TUALET
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com