Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Terheqje do te thote edhe erotizem?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Adelina

avatar

Numri i postimeve : 47
Registration date : 08/12/2010
Age : 34
Location : Los Angeles

MesazhTitulli: Terheqje do te thote edhe erotizem?   09.12.10 23:45


Po,sidomos nese perdorim te 5 senset tona: muzikaliteti, toni i ulet izerit, i cili te ben te imagjinosh peshperimat ne nje situate intimehipotetike. Erotikeeshte nje dore e bukur femre, e cila shpreh me levizje dhe prekje.Erotike eshte nje grua, se ciles i shijon ushqimi i mire. Tedarkosh me nje mashkull, e persosur ne aparence dhe pastaj telimitohesh vetem ne nje te pickuar te ushqimit qe ke perpara, eshte nje“grusht ne stomak” per potencialin tone joshes: Burrat terhiqen ngafemrat qe dine te perdorin senset e tyre shijuese. Kjoshpreh nje erotizem te theksuar, pasi lidhet me ndjesine e kenaqesise.Eshte nje loje me ndjesite: Te krijosh sa me shume emocion dheterheqje, duke shprehur kenaqesine qe ti ndjen. Celesi eshte te percosh impulse, ta bombardosh me joshje. Por kujdes, ruaju te mos krijosh tek tjetri mbingopjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://erotika.ucoz.com
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Terheqje do te thote edhe erotizem?   27.01.11 12:03

Edhe une mendoj qe po nese ka terheqje ka edhe erotizem buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
 
Terheqje do te thote edhe erotizem?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs