Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Bindje idesh lidhur mbi besimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Bindje idesh lidhur mbi besimin   30.03.09 5:53


 1. Zoti ne Kuran dhe ne Bibel-Krahasim
 2. Zbulohet ne tru origjina e besimit tek Zoti
 3. Cili eshte mendimi juaj ne lidhje me forumin dhe pjestaret e feve perkatese.
 4. Patriot nacionlalist , Musliman , Krishter , Etj...
 5. Shqiptar , Musliman ,Katolik ETj!!!
 6. Sa jane shqiptaret autokton (dhe a e kan racen e paster ilire autoktone)!!!
 7. Si te zgjidhet qeshtja e perqarjes fetare brenda forumit?
 8. Shqipetaret pretundues te nacionalizmit!!!
 9. cila fe do fitoje boten.
 10. Deri kur do te ket dhune per fe
 11. Duhet te mbyllim ne veshet,,,apo ata duhet ta ulin zerin???
 12. Trupi i njeriut dhe turpi njerezor ? PERFEKSIONI !!!
 13. Dhurimi organeve dhe feja
 14. Mos u bė imitues, o njeri!
 15. ''Ka mundesi qe zoti nuk ekziston. Relaksohuni per tani dhe shijoni JETEN"
 16. Sionizmi politik dhe fetar
 17. Te besosh ndjehesh me mire?
 18. "Eshte e drejte te vrasesh ne emer te Allahut"
 19. Buda dhe budizmi.
 20. Kush po e nxite dhuenen ne ditet e sotme , a ka paralajmrime nga Muhamedi s.a.v.s.
 21. Kam kuptuar qė Islami ėshtė e vėrteta definitive
 22. Politika Kombetare.
 23. Viti i ri, shundi i vjetėr, kiē dhe snobizėm
 24. Lexoje para se te postosh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 25. Formula Joshkencore e Darvinizmit!
 26. Besimtarėt janė mė tė lumtur se ateistėt
 27. Kush janė
 28. Pikat e kontaktit mes muslimanėve dhe tė krishterėve
 29. Krahasimi shkencor i Bibles dhe Kuranit dhe kontradiktat ne mes tyre.
 30. Feja

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Bindje idesh lidhur mbi besimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Karakteret shpirtėrore :: Bindje idesh lidhur mbi besimin-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog