Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Nderohet violinisti Ibrahim Madhi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Nderohet violinisti Ibrahim Madhi    13.12.10 23:37

Nderohet violinisti Ibrahim Madhi


Tiranė, 14.12.2010 09:36
Nėkuadėr tė programit “Qyteti i arteve”, Akademia e Arteve ka zhvilluarnjė koncert nė nder tė violinistit tė njohur Ibrahim Madhi, i cilifeston 50 vite karrierė dhe 65 vjetorin e lindjes.

Sigurisht, nė kėtė koncert nuk mund tė mungonte interpretimi i Artistit tė Popullit.

Sipas “TCH-sė”, Petrit Malaj, rektor i Akademisė sė Arteve, i akordoi nė emėr tė saj ēmimin e mirėnjohjes.

“I jepet pėr kontributin e shquar pėr formimin e brezave tė tėrė ndėr vite”, tha rektori Malaj.

Mė pas Madhit iu dhurua njė karikaturė miqėsore nga kolegėt e Fakultetit tė Arteve tė Bukura.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Nderohet violinisti Ibrahim Madhi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com