Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Mė kė do tė donin ta trokisnin gotėn “Vipat Shqiptarė” nė ndėrrimin e vitėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Mė kė do tė donin ta trokisnin gotėn “Vipat Shqiptarė” nė ndėrrimin e vitėve    19.12.10 21:09

Fjala e parė tė 2011 “Gėzuar”, dhurate nėnės

Ėshtė emocion i fortė qė tė presėsh minutėn e parė e vitit tė ri qė
vjen me personat qė don, dhe ti thuash “Gėzuar” duke cakėrruar gotėn me
ata. Madje gojėdhėnat kanė treguar se tė ecėn mbarė edhe viti me kėta
persona ju lumturon cdo ditė tė tij. Por kėtė pyetje donin ta bėnin
edhe me artistėt tanė se me kė donin ta cakėrronin gotėt dhe kujt tia
jepnin pėrqafimin e parė minutėn e parė tė vitit 2011 dhe pėrgjigjet
ishin nga mė tė ndryshmet, por kryesonte familja e tyre.

Genta Ismajli- “ Dėshira ime mė e madhe ėshtė qė
gjithnjė tė jem pranė familjes time dhe fansave tė mi, duke ju kėnduar
nj kėngė tė bukur dhe duke ju uruar shėndet dhe gjithēka tjetėr tė mirė
nė jetė.”
Lori- “Do tė doja shumė me familjen time, por si
duket edhe kėtė vit do ta cakėrroj gotėn me shumė fansa duke kėnduar,
pasi do tė mė gjejė minuta e parė me ta”
Labinot Gashi – “edhe unė kėtė vit deri nė ate
moment do tė jkem me familjen dhe atyre qe i kam mė tė shtrejtė nė kėt
jetė do ti pėrqafojė shumė dhe do tu uroja shumė lumturi”
Adelina Berisha –“ Natyrisht edhe unė duke kėnduar por nėnė ime besoj se do tė marrė urimin e parė nė sekondat e vitit tė ri 2011”
Agim Gėrguri – “Me nėnė time, gruan , fėmijet e mi edhe me tė afėrmit.
Kaltrina Selimi – “Po bėhen disa vite qė ndrrimin e motmoteve nuk e pres me familjen kėshtu qė do dėshiroja shumė ti cakrroja gotat me ta”
Alban Mehmeti –“Natyrisht qė nė kėto momente dua tė jem nė mesin e familjes time gjė qė edhe do ta bėjė”.
Edona Llalloshi –“Me tė dashurit e mi, me familjarėt e mi dhe me njeriun e zgjedhur tė jetės sime” .
Orinda Huta –“Me familjen time sepse eshte viti i 3 qė unė nuk e kam festuar me tė shpish”.
Hana Cakuli –“Nuk e kam ndonjė dėshirė tė caktuar,
pasi qė jam beqare pėr momentin. Nė fakt do doja qė ta ngrija gotėn
njėkohėsisht me njė turmė tė madhe njerėzisht tė mirė dhe tė kėnaqur”.
Berkan Ahmeti –“Pas vitit 2007 unė nuk e gjeta
rehatinė qė ta cakėrroj gotėn nė festa dhe sidomos duke pritur vitin e
ri, sepse kėto tri vite mė shkuan mbrapshtė pa gjetur tė dashurėn e
vėrtetė,por kėtė vit jam ambicioz dhe do ta gjej se u bėrė 25 dhe do ta
cakėrroj besoj me tė”
Linda Halimi- “Me prindėrit e mi ..njerėzit mė tė dashur nė botė”
Visar Peja- “ Nė sekondėn e parė tė vitit 2011 e di
qė do ta pėrqafoj vajzėn dhe pastaj gruan dhe familjarėt, e po qe se
nuk do ishin kėta atėherė ndoshta kishte me qene mirė Monica Bellucin
hahahaha”.
Rovena Stefa- “Hmm, pyetje me spec kjo madje dhe
djeges, heheh, po unė do tė jem me motrėn me Elisėn dhe me ndoshta 3000
vetė te tjere ne diskotekė, kėshtu qė do t’i puth tė gjithė nė momentin
e ndėrrimit tė viteve, ndoshta do t’u kėndoj kėngėt qė ata i duan dhe
kėshtu do tė jetė njė lumturi edhe me e madhe sesa tė pėrqafosh vetem
nje person, heheh”.
Valton Krasniqi – “Me gjithė se pėr shkak
atmosferės mua mė bjen ora 00 me kėndu apo te jem nė skenė por kėsaj
radhe do pyės mamin tim dhe do tja bėj njė ftesė tė jetė mysafire nė
atė mbrėmje dhe do ta pėrqafoj fort dhe ta falėnderoj pėr tė gjitha
qeėi kam arrit deri tani me edukaten e saj qė ma ka dhėnė, por nuk do
tė mungojė edhe shoqnija e gushtė”.
Afėrdita Dreshaj- “Pa menduar , normal me zemren
time Shpatin..por pėr fat tė keq atė natė tė dy do jemi nė koncerte,
une nė Kanada, ai nė europė.. dhe atė nate do ta cakrroj gotėn me
mamin, vellain dhe motrėn”
Ndėrsa do tė donim tė mbyllnim kureshtjen e pyetjes sonė nga ata
Vipat shqiptarė se mos tė nesėrmen e parė tė vitit tė ri 2011
pėrshėndetjen me gotė do tė fokusohet nga paparazi ynė i thashethemeve
drejtuar ndaj njė personi qė nuk e pėrmendėn. Nėse do tė ndodhė kjo pėr
ju njė i dashur i ri e mė nė njė lajm mė shumė nė thashėthemet tona.wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Mė kė do tė donin ta trokisnin gotėn “Vipat Shqiptarė” nė ndėrrimin e vitėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog