Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vajzat e skenės, nė kėrkim tė fustaneve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Vajzat e skenės, nė kėrkim tė fustaneve   19.12.10 21:10

Ėshtė
shumė e vėshtirė tė pish njė kafe nė kėto ditė tė ftohta dimri me
ndonjė prej kėngėtareve tona. Arsye ato kanė ditėt shumė tė zėna, sa nė
sallone tė bukurisė dhe nė kėrkim tė fustaneve.

Duan tė jenė tė veēanta nė xhirimet e Vitit tė Ri nėpėr televizionet
tona. Mund tė themi se pothuajse tė gjitha vajzat e kėngės duan tė
vijnė mė ndryshe kėtė vit, nuk duam tė pėrmendim emra, pasi janė shumė
ato femra dhe siē thonė stilistėt qė kėrkojnė medoemos tė kenė njė
fustan tė veēantė

nuk ka problem se sa kushton, mjafton tė duken sa mė bukur, sepse ėshtė koncert festiv. M.GJ.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Vajzat e skenės, nė kėrkim tė fustaneve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog