Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė   27.12.10 23:09

Klaudia El Dursi vjen nga Polonia dhe ėshtė
dėshmi e gjallė qė nė atė vend nuk rriten vetėm katolike tė devotshme.
Bukuroshja e zjarrtė me fotografitė e saja nė “Playboy”-n polak qė para
tri vitesh shkaktoi zemėrim tė madh, por kjo vetėm qė i ndihmoi nė
karrierė si modele.

Zmadho fotografinė

Klaudia El Dursi vjen nga Polonia dhe ėshtė dėshmi e gjallė qė nė atė
vend nuk rriten vetėm katolike tė devotshme. Bukuroshja e zjarrtė me
fotografitė e saja nė “Playboy”-n polak qė para tri vitesh shkaktoi
zemėrim tė madh, por kjo vetėm qė i ndihmoi nė karrierė si modele.

Kjo 21-vjeēare ėshtė e gjatė “vetėm” 174 centimetra kėshtu qė nuk merr
pjesė nė shumė revy pasi qė disenjatorėt e famshėm e konsiderojnė shumė
tė shkurtė. Pėrkundėr kėsaj ajo ėshtė shumė e kėrkuar si modele pėr
rroba tė brendshme, dhe falė kėsaj mund t’i paguajė studimet e
drejtėsisė qė ėshtė duke i zhvilluar.Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

Zmadho fotografinė
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Klaudia El Dursi, polakja e zjarrtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog