Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi   27.12.10 23:19

Mediumet Italiane e krahasojnė dhe e quajnė si
Belen Rodriguezi,jo vėtėm pėr nga lidhja e njejtė me Boriellon (pasi siē
e dijmė edhe Belen Rodriguez ka qenė njė kohė sė bashku nė lidhje me
futbollistin)por edhe pėr nga karriera kaq e vrullshme e manekenizmit e
cila po pėrparon me shpejtėsi tė madhe.

Zmadho fotografinė

Manekinja e bukur Rumune Madalina Diana Ghenea ka xhiruar katalog me
veshje tė brendshme pėr markėn e njohur Lascana, pėr tė cilėn gjithashtu
ka reklamuar edhe bukuroshja Ruse, e dashura e Cristiano Ronaldos,
Irina Shayk.

Bukuroshja 23 vjeēare e cila nė Itali njihet si njėra ndėr modelet mė tė
bukura ėshtė nė lidhje me futbollistin e Romės Marco Borriello.

Mediumet Italiane e krahasojnė dhe e quajnė si Belen Rodriguezi, jo
vėtėm pėr nga lidhja e njejtė me Boriellon (pasi siē e dijmė edhe Belen
Rodriguez ka qenė njė kohė sė bashku nė lidhje me futbollistin)por edhe
pėr nga karriera kaq e vrullshme e manekenizmit e cila po pėrparon me
shpejtėsi tė madhe. (A.O)

Zmadho fotografinė
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi

Zmadho fotografinė
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi

Zmadho fotografinė
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi

Zmadho fotografinė
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi

Zmadho fotografinė
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Madalina Diana e dashura e Boriellos me tė brendshme seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com