Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Albana Osmani, operacion plastik gjoksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Albana Osmani, operacion plastik gjoksit   02.01.11 23:17


Duket se dobėsia e kėtyre muajve tė fundit, falė kujdesit tė madh nė tė ngrėnė dhe stėrvitjes sė vazhdueshme, duke e ēuar Albanėn nė peshėn 50 kg pėr njė gjatėsi 1.78 cm, ka pasur edhe anėt e saj negative.

Edhe pse Albana shprehet shumė e kėnaqur me format e saj tė reja dhe peshėn qė ka, ka pasur vetėm njė pjesė tė trupit tek e cila dobėsia nuk ka ndikuar dhe pėr aq mirė.

Dhe kjo pjesė ka qenė gjoksi! Prandaj nuk ėshtė menduar dy herė pėrpara se t’i drejtohet kirurgut plastik pėr njė ndėrhyrje, e cila ia ka rritur gjoksin me disa numra, por pa ekzagjeruar.

Ky informacion ka ardhur nga vetė kolegėt dhe miqtė e saj. Ata thonė qė Albana ndihet mjaft e kėnaqur me pamjen dhe mbi tė gjitha, gjoksin e saj tė ri.

Nuk e dimė nėse Albana do ta pranojė faktin qė ka bėrė njė ndėrhyrje, apo edhe ajo si pjesa mė e madhe e personazheve publikė do tė mohojė atė qė ėshtė evidente pėr tė gjithė. (Bluetooth)
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Albana Osmani, operacion plastik gjoksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog