Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Albana Osmani: 'Maneater'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Albana Osmani: 'Maneater'   02.01.11 23:23

Albana Osmani: 'Maneater'


Prezantuesja e spektaklit “Albanian’s Got Talent”, Albana Osmani, nuk ka zbuluar asnjehere detaje rreth jetes se saj private. Megjithese ne emisionin e meparshem "Kupid'', ajo ka pyetur vazhdimisht njerezit nese jane te dashuruar, ajo gjithmone i shmanget kesaj pyetje.

Megjithate, ne nje interviste per ''Bluetooth'', ajo ka folur per jeten ne ēift dhe perditshmerin e saj:

''Ju siguroj qė nė jetėn e pėrditshme nuk ndryshoj thuajse fare. Sigursht nuk jam nė njė reality show, ku 24 orė gjithēka ėshtė e lexueshme. Kur je jashtė ekranit, jo gjithnjė mund tė jesh si ne ekran, pasi nėse tė duhet qė tė dashurit t’ia paketosh rrobat dhe t’i thuash mirupafshim, nė ekran kėtė histori e rrėfen sikur sapo e ka bėrė Eva Longoria.''

Me tej, Albana ka shtuar:

''Lexoni horoskopin shenja Gaforrja, ndoshta do tė kuptoni pak mė shumė si mund tė jem unė nė njė raport, dy detaje: Gaforret nuk ecin drejt nė ujė i bien pėrreth se kanė frikė dhe ju pėlqen dielli dhe ngjyrat, por nėse padashur i zė rrugėn, ahaaa kėtu mė duhet t’ju lė me njė kėngė tė Nelly Furtados: “Manneater”.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Albana Osmani: 'Maneater'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog