Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Gabimet mė tė shpeshta qė burrat i bėjnė nė krevat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Gabimet mė tė shpeshta qė burrat i bėjnė nė krevat   04.01.11 21:18


Shumė njerėz nuk janė tė vetėdijshėm se bėjnė diēka tė gabueshme gjatė bėrjes dashuri.Shmangie e puthjeve
Shumė burra nuk e puthin partneren e vet kur bėjnė dashuri. Ky hap ėshtė
gabimi mė i shpeshtė i tyre. Sado qė ta keni tė vėshtirė ta puthni
shkaku i pozicionit nė tė cilin jeni keni kujdes ēdo herė kur bėni
dashuri ta puthni gruan.
Seks pa paralojė
Paraloja ėshtė baza e seksit tė mirė. Trupi i femrės mė parė duhet tė
pėrgatitet. Prandaj, lejoni njė paralojė tė gjatė qė do tė rezulton me
kėnaqėsi tė plotė. Filloni ngadalė dhe ndiqni shenjat e trupit. Besoni,
do tė dini kur ėshtė gati. Mbani nė mend se paraloja e mirė garanton njė
seks tė mirė.
Fokusim vetėm me disa pjesė
Gjoksi, prapanica dhe pjesa intime nuk janė pjesėt e vetme ku duhet tė
keni kujdes tė veēantė kur bėni dashuri. Jeni njė dashnorė senzual dhe
kujdesuni pėr ēdo pjesė tė trupit tė saj, qė tė ndjeheni tėrėsisht tė
tėrhequr. Puthjani qafėn, shpinėn, stomakun, fokusohuni nė trupin e saj
dhe me kėtė do ta rrisni mundėsinė qė edhe ju tė jeni plotėsisht tė
kėnaqur.
Mos i tregoni para se tė pėrfundoni
Pa marrė parasysh, gjithmonė duhet t’i tregoni partneres tuaj para se tė
mbaroni. Disa fjalė tė thjeshta janė tė mjaftueshme. Nė njė situatė tė
kundėrt do tė dilni i keq dhe dashnorė egoist.
Njė shpejtėsi mė tė shpejtė
Nuk do tė thotė nėse vazhdimisht keni njė shpejtėsi tė shpejtė, ajo do
t’ju bėjė njė dashnorė tė mirė. Ndryshoni shpejtėsinė, ajo mė shumė i
shqetėson gratė. Nuk ia vlen tė tregoheni sa jeni tė qėndrueshėm, nėse
partnerja juaj nuk dėshiron seks intensiv. Nėse doni seks tė shpejtė dhe
dinamik, mė parė bisedoni me partneren tuaj a e dėshiron edhe ajo tė
njėjtėn.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Gabimet mė tė shpeshta qė burrat i bėjnė nė krevat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog