Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Top 5 shenjat qė ju sheh si mik jo si i dashur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Top 5 shenjat qė ju sheh si mik jo si i dashur   04.01.11 21:51

Disa herė ju ka ndodhur qė tė njoftoni njė
vajzė tė zgjuar dhe tė bukur dhe keni dashur tė keni mė tė diēka mė
shumė se shoqėri.kurse ajo ju thotė : Ju jeni tip i mrekullueshėm
,mirėpo unė ju shoh vetėm si mik .

Zmadho fotografinė

Magazina e njohur pėr meshkuj "Ask Men" ka pėrpiluar njė listė me 5
shenja nė tė cilėn femra nuk ju sheh si dashnor, por vetėm si mik.

1. I rreh zemra apo mer frymė ndryshe pėr ndonjė tjetėr tip

Nėse ajo ju flet juve pėr njė tip tjetėr, apo pėr njė ish dhe nėse bėn
krahasime ndryshe nga tiparet tuaja atėhėrė vetvetiu kuptohet se juve
nuk ju don dhe nuk jeni personi i zemrės sė saj.

2. Nuk ka nevojė pėr pėrkdheljet e tua
Nėse nuk ju lejon ta pėrkdhelni "ėmbėlsisht" atėherė ajo dėshiron qė
juve tė ju mbajė nė distancė. Kjo tregon se nė mes jush nuk mund tė ketė
mė shumė se miqėsi.

3. Gjithmonė dikush ju mban nė vėshtim

Kur del me ju aty ndodhet edhe nji shoqe. Kėto truqe femrat i pėrdorin
nė dy raste : Ose asaj nuk i pėlqeni dhe dėshiron tė sigurohet se nuk do
tė keni shans qė tė provoni diēka, ose nuk ėshtė e sigurtė se a i
pėlqeni dhe nė kėtė mėnyrė dėshiron t’i ik apo tė lirohet nga presioni
qė sjell biseda nė vetmi.

4. Vazhdimisht ju kėrkon ndonjė shėrbim

Kjo ėshtė edhe njė arsye qė juve nuk ju sheh si dashnor potencial.
Femrat pėrdorin disa truqe si pėrshembull ju kėrkojnė dvd apo ju
kėrkojnė ndihmė kur ėshtė fjala pėr ndonjė shpėrngulje, transferim etj.
Kur ėshtė nė pyetje qė femra dikend ta bėjė pėr veti atėherė ajo
koncentrohet nė njė gjė-ta bėje pėr vete.

5. Mundohet qė tė mos dukeni si njė ēift

Nėse ajo nuk ėshtė e interesuar pėr juve atėhėrė ajo do tė tentoje qė mos tė ju takojnė te tjerėt sė bashku.

Do tė jetė e kujdesshme qė tė mos ju shohin njerėzit nėpėr vende publike
nė bar, restorante, kinema etj edhe nėse ju e thirni qė tė del ajo
gjithmonė do tė doje qė tė jetė nė prani tė shokėve dhe shoqėve dhe
asnjėherė nuk do tė jep pėrshtypjen se jeni njė ēift.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Top 5 shenjat qė ju sheh si mik jo si i dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog