Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Femrat e veshura seksi krijuan skandale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Femrat e veshura seksi krijuan skandale    04.01.11 22:11


Skandale pati me veshjet e kėngėtareve femra, tė cilat me fustanet e
tyre sa nuk po u pėlciste gjoksi, konkretisht Ēiljetės, Rozana Radit,
apo dalja nė shesh e gjoksit tė Zajmina Vasjarit. Por, nuk duhet t’i
harrojmė edhe videoklipet e artistėve e artisteve shqiptare, qė nuk kanė
fituar komente tė mira, madje disa prej tyre pėr shkak se ishin shumė
“eros” dhe “hot” nuk u transmetuan nė ekranet shqiptare, ose u censuruan
nė orare. Ky vit solli edhe ndryshime nė dukje apo stil, apo vajzat e
skenės shqiptare u munduan tė na tregonin se nuk ishin vetėm engjėj. Ato
mund tė jenė edhe djaj, ndėrsa luku i kopjuar nga emra tė mėdhenj tė
muzikės, si Beyounce, Lady Gaga, Rihana nuk ėshtė se u shkonte shumė
kėngėtarėve tonė, si Dafina Zeqiri, Genta Ismajli, Zanfina Ismajli, Big
Mama etj.

Por, skandali mė i madh qė i kaloi kufijtė ishte zėnka ndėrmjet
Rezarta Shkurtės dhe Rozana Radit, fatkeqėsisht “TOP SKANDAL” i vitit
2010. M. Gj.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Femrat e veshura seksi krijuan skandale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog