Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Top modelja Greta Stanica

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Top modelja Greta Stanica   04.01.11 22:12


Greta
Stanica modele qė pati mjaft suksese nė 2010 , si sukses i saj ishte
pjesėmarrja nė emisionin mė tė shikuar dhe mė tė pėlqyer “Unė jam top
model” i realizuar nga RTV21 nė krye me moderatorin shumė tė dashur pėr
publikun Labinot Gashin.
“Rruga ime ka shumė kilometra , fundi saj nuk shihet asnjėherė pra
nuk do ndalem asnjėherė ēdo herė do sjell risi nė fushėn e modės, nuk
jam sezonale jam e pėrhershme , qėndruese dhe e pa dorzueshme, forcėn ma
dha publiku dhe forcėn qė ma dhanė nuk do e gjuaj posht por do e ruaj
dhe do e bashkoj me forcėn time dhe do ec vetėm pėrpara duke ju sjellė
tė reja” thotė Greta.
Menjėherė fillon 2011 me punė duke sjell foto tė reja dhe duke i realizuar ato qė ka planifikuar pėr kėtė vit.

Edhe pse ka modele mjaft por Greta ėshtė e veēant , ėshtė e veēanta e
pistės dhe e fotografisė , konkurrenca nuk i pengon nė hapat e saj qė i
bėnė nė fushėn e modės.
Trim Jakupi

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Top modelja Greta Stanica
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog