Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tiranė, dy nė pranga pėr shpėrndarje droge

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Tiranė, dy nė pranga pėr shpėrndarje droge   04.01.11 22:53

Tiranė, dy nė pranga pėr shpėrndarje droge
05/01/2011 10:45


Policia e Tiranės ka
vėnė nė pranga dy shtetas nė kuadėr tė operacionit policor tė koduar
“Parkimi”, tė cilėt akuzohen pėr “prodhim dhe shpėrndarje tė lėndės
narkotike”.

Bėhet fjalė pėr shtetasit Julian
Shkalla, 19 vjeē, lindur dhe banues nė Tiranė, i dėnuar mė parė pėr
veprėn penale tė “prodhimit dhe shpėrndarjes sė lėndėve narkotike” dhe
Dardan Koēi, 22 vjeē, lindur dhe banues nė Tiranė.

Arrestimi i kėtyre shtetasve, u bė i mundur falė njė pune 3 mujore tė Seksionit Kundėr Narkotikėve.

Kapja e tyre u realizua nė afėrsi tė zonės sė Brrylit nė Tiranė.

Kėta shtetas vepronin me synim shpėrndarjen e lėndės narkotike heroinė, nė zona tė ndryshme nė kryeqytet.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Tiranė, dy nė pranga pėr shpėrndarje droge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs