Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Dashuria dhe tėrheqja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kristine Elezaj
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 12/01/2011
Age : 25
Location : New York

MesazhTitulli: Dashuria dhe tėrheqja   16.01.11 6:20

Pėr tė shkuar mė pas te ndikimi i drejtpėrdrejtė te enėt e gjakut e te
faktori psikologjik, duke u bėrė njėherėsh edhe mjekimi mė i mirė kundėr
depresionit. Ekspertėt tregojnė arsyet tė cilat e gjallėrojnė njė
marrėdhėnie dhe e ushqejnė atė pa pushim. Dashuri, tėrheqje, apo dėshirė
janė faza e parė e tė pėrbashkėtave nė ēift.Pas njė nate tė zjarrtė nė shtrat njerėzit janė psikologjikisht mė
stabil e pėr rrjedhojė mė tė kujdesshėm nė gjithė aktivitetin e
pėrditshėm, pasojė kjo edhe e ndikimit qė luan ky faktor nė tė gjitha
problemet qė kanė tė bėjnė me pagjumėsinė.

Pėr tė shkuar mė pas te ndikimi i drejtpėrdrejtė te enėt e gjakut e te
faktori psikologjik, duke u bėrė njėherėsh edhe mjekimi mė i mirė kundėr
depresionit. Ekspertėt tregojnė arsyet tė cilat e gjallėrojnė njė
marrėdhėnie dhe e ushqejnė atė pa pushim. Dashuri, tėrheqje, apo dėshirė
janė faza e parė e tė pėrbashkėtave nė ēift.

Raportet intime nė ēift, mund tė jenė tė stimuluar nga shumė nxitės dhe
emocione tė tjera, mė egoiste se ato qė pėrmendėn mė lart, pra mė tepėr
se thjesht ato stimulues shpirtėrorė. Pulsi erotik, libidoja frojdiane,
nuk ėshtė e vetmja arsye qė i shtyn meshkujt dhe femrat drejt njė
raporti seksual.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.CeleBritete.Org
 
Dashuria dhe tėrheqja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs