Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Kualifikohet edhe Milani pėr Kupėn e Italisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Kualifikohet edhe Milani pėr Kupėn e Italisė   20.01.11 21:55

Rezultati u zhbllokua nė minutėn e 19, falė suedezit Ibrahimovic. Goli i dytė pėr skuadrėn e Alegrit u shėnua nė fundin e pjesės sė parė nga Merkel, futbollisti gjerman qė ka lindur nė Kazakistan. Goli i fundit i ndeshjes u shėnua nė pjesėn e dytė nga braziliani Robinho.
Zmadho fotografinė


Milani ka mundur 3-0 Barin nė San Siro dhe i bashkohet skuadrave tė tjera nė cerekfinalet e Kupės sė Italisė.

Rezultati u zhbllokua nė minutėn e 19, falė suedezit Ibrahimovic. Goli i dytė pėr skuadrėn e Alegrit u shėnua nė fundin e pjesės sė parė nga Merkel, futbollisti gjerman qė ka lindur nė Kazakistan. Goli i fundit i ndeshjes u shėnua nė pjesėn e dytė nga braziliani Robinho.

Blerja mė e fundit e Milanit, Antonio Kasano e nisi ndeshjen nga minuta e parė, ndėrkohė qė kundėrshtari i radhės nė kėtė turne do tė jetė pikėrisht ish-skuadra e tij, Sampdoria.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Kualifikohet edhe Milani pėr Kupėn e Italisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Lajme Sportive-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com