Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan   22.01.11 20:06

Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan
Pėr
shkak tė stilit tė saj ,bukurisė dhe trupit tė mrekullueshėm , shumė
magazina qė lėxohen nga meshkujt e qujanė bukuroshen ,, aeroplan’’ dhe a
e dini pėrse?!. Nėse i shikoni kėto edhe ju do tė kuptoni tė vėrtetėn
dhe do tė bindeni vetė.

Zmadho fotografinė

Modelja
e veshjeve tė brendshme dhe e kostumeve tė banjos(bikini) ka lindur nė
Cikago kurse viteve tė fundit ajo jeton nė Florida tė Sh.B.A-ve.

Pėr
shkak tė stilit tė saj ,bukurisė dhe trupit tė mrekullueshėm , shumė
magazina qė lėxohen nga meshkujt e qujanė bukuroshen ,, aeroplan’’ dhe a
e dini pėrse?!. Nėse i shikoni kėto edhe ju do tė kuptoni tė vėrtetėn
dhe do tė bindeni vetė.


pėrkujtojmė edhe atė se kjo bukuroshe ėshtė njėherit edhe instruktore e
diciplinės Yoga e cila modelen nė fjalė e mban nė formė dhe me trup tė
bukur. (A.O)
Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan

Zmadho fotografinė
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan


Attachments: Image 1
.u-star-rating { list-style: none outside none; margin: 0px; padding: 0px; width: 60px; height: 12px; position: relative; background: url("/.s/img/stars/3/12.png") repeat-x scroll left top transparent; }.u-star-rating li { padding: 0px; margin: 0px; float: left; }.u-star-rating li a { display: block; width: 12px; height: 12px; line-height: 12px; text-decoration: none; text-indent: -9000px; z-index: 20; position: absolute; padding: 0px; overflow: hidden; }.u-star-rating li a:hover { background: url("/.s/img/stars/3/12.png") repeat scroll left center transparent; z-index: 2; left: 0px; border: medium none; }.u-star-rating a.u-one-star { left: 0px; }.u-star-rating a.u-one-star:hover { width: 12px; }.u-star-rating a.u-two-stars { left: 12px; }.u-star-rating a.u-two-stars:hover { width: 24px; }.u-star-rating a.u-three-stars { left: 24px; }.u-star-rating a.u-three-stars:hover { width: 36px; }.u-star-rating a.u-four-stars { left: 36px; }.u-star-rating a.u-four-stars:hover { width: 48px; }.u-star-rating a.u-five-stars { left: 48px; }.u-star-rating a.u-five-stars:hover { width: 60px; }.u-star-rating li.u-current-rating { top: 0pt ! important; left: 0pt ! important; margin: 0pt ! important; padding: 0pt ! important; outline: medium none; background: url("/.s/img/stars/3/12.png") repeat scroll left bottom transparent; position: absolute; height: 12px ! important; line-height: 12px ! important; display: block; text-indent: -9000px; z-index: 1; }


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Category: Vipat |
Views: 10 |
Added by: Shqiponia
| Tags: te, quajne, meshkujt, michelle, shkak, joges, instruktorja, Seksi, Baker, aeroplanper
| Rating: 0.0/0

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Instruktorja seksi e Jogės Michelle Baker-Meshkujt e quajnė aeroplan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com