Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?   28.01.11 7:11

Te gjithe e dime se dashuria eshte nje mjeshtre e perkryer qe na meson
te dukemi si nuk kemi qene ndonjehere:e,nganjehere,ne nje cast te
vetem,dashuria na nderron edhe zakonet tona...Pra dashuria eshte nje
burim i pashtershem mendimesh te thella sa gjithesia,te larta sa qielli
dhe te gjera sa rruzulli!Se fundmi une mendoj se kur njeriu dashuron i
duket cdo gje qe egziston eshte vetem e tija dhe se ai/ajo e ndjen
veten ne qiellin e shtate...pa llogaritur se ne dashuri ka te perpjeta
e te tatepjeta...pra duhet te marrim parasysh se jeta na rezervon edhe
disfata ne dashuri...atehere themi shpesh se u shua jeta per mua ,si do
bej une tani pa miken/un time,c'e dua me jeten e kudi une fjale te
tilla qe pervec pesimizmit nuk sjellin gje tjeter...Une dua te di nga
ju miq te nderuar se a ini dakort me shprehjen...
NJERIU RRON VETEM ATE KOHE QE DASHURON...?Jepni opsionet tuaja!Respekte!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,



Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog